Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Figyelt kérdés
Nincs miért élnem többé és ez az érzés nem szűnik meg. nem segít semmi, elfáradtam....
2011. szept. 6. 00:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Szeretnék meghalni....
2011. szept. 6. 00:22
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Érezted már valaha magad boldognak? Akár egy percre,egy órára is? Biztos vagyok benne.


Én rájöttem, hogy eddig 3 napig voltam igazán felhőtlenül boldog. Mind a három dátumra pontosan emlékszem,pedig annak már 7 éve.

Mégis az a célom, hogy újra olyan boldog legyek. Már kicsit más a jövőképem,mint 7 éve, néha elbizonytalanodom, van hogy napokig sz*rérzésem van és lrtelmetlennek látok mindent. Aztán rájövök, ez hülyeség. Ha mások is tudnak boldogok lenni szegényen,és még betegen is,akkor én miért ne tudnék????????


Nincs lehetetlen,csak tehetetlen..Sajnos tenni kell,közdeni mindenért...

2011. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
En is erzek igy sokszor. Az egesznek semmi ertelme, mindig ugyanaz. Elore lehet tudni mindent.
2011. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Most olyan a lelki világom hogy én is legszívesebben meghalnék.
2011. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Argloss ***** válasza:
65%
Nézz körül a világban... Tényleg azt hiszed, hogy neked annyira rossz? Az önsajnálattól még senki sem lett jobban... Talán tegyél valamit a szebb jövőért. Erre egyedül te vagy képes, más nem találhatja ki neked a tökéletes életcélt, csak te magadnak... Meghalni sem olyan könnyű és kellemes, mint gondolod. Az embereknek relatív az időérzékelése, szóval egy örökkévalóságnak tűnne mialatt meghalnál...
2011. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Amióta élek küzdök, és , hogy voltam-e boldog? Nagyon nagyon rövid ideig. Elfáradtam a küzdésbe és nincs is miért. Hosszú ideje gondolkozok azon, hogy véget vetek ennek, de "szeretek" élni azt leszámítva, hogy minden egyes perce fáj.
2011. szept. 6. 00:29
 7/27 A kérdező kommentje:
Önsajnálat... nem sajnálom magam, azt sajnálom, hogy megszülettem.
2011. szept. 6. 00:31
 8/27 Argloss ***** válasza:
Az élet küzdelem. Minden lélegzetvétel az. Azért a pár boldog pillanatért élünk amiért meg kell szenvednünk... Ha ez nem tetszik azzal nem tudsz mit kezdeni. Ha minden jó lenne, akkor is üresnek éreznéd az életed...
2011. szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Várd meg azokat az időket, amik meghozzák a boldogságot. Azok az idők is várnak Rád! ;)
2011. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
megkérdezhetném mennyi idős vagy, hogy "elfáradtál"?
2011. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!