Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg hozzám az...

Miért változott meg hozzám az apukám?

Figyelt kérdés
Régebben, mikor kicsi voltam, meg még úgy 10-11 éves koromig annyira más volt, mindig foglalkozott velem, fürdetett, puszilgatott, mindennap játszott velem, most meg, hogy 14 vagyok szinte rám sem néz. Ha nézi a tv-ét és leülök mellé, kis idő múlva feláll és elmegy. Soha nem kérdez felőlem semmit, ha én kérdezem, csak alig-alig kurtán válaszolgat. Régebben mindig szervezett valami közös programot, ahová elmentünk most meg soha semmit, legfeljebb anyuval mennek el vagy én anyuval, de mi ketten (én és apu) vagy 3-an soha. Ahogy telik az idő egyre jobban fáj. Én még nem érzem elég nagynak magam ahhoz, hogy már ne legyen szükségem a szeretetére. Sokszor nem tudok elaludni és sírdogálva csak arra várok, hogy bejöjjön hozzám, megsimogasson és elmondjon egy mesét vagy dúdoljon valamit, mint régen.
2011. szept. 5. 15:57
1 2
 11/14 bánomisén ***** válasza:

Azért változott meg, mert már nagyobb vagy. Szerintem nem tudja, milyen igényeid vannak és igyekszik felnőttként kezelni téged. Mondd el neki, hogy neked szükséged van az apai törődésre, közös programokra, stb. Ha régen jó apukád volt, akkor most is ugyanúgy szeret, csak van olyan apuka, aki nehezebben kezeli a kamaszodó lányát.

Mondd el neki, mi az, ami rosszul esik, mit szeretnél helyette, beszéljétek meg ezt az egész helyzetet :-)

2011. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19:11 írhatok neked e-mailt? Egy ilyen megértő ember véleményére lenne szükségem :/
2011. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen:)
2011. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Apukám munkahelye az utóbbi 10 évben nem változott. Nem hiszem, hogy ott gondjai lennének, mert mindig elviccelte az ott történteket. Pl. a főnökén olyanokat tudott nevetni, hogy mekkora egy "munkamániás agyament, stb..."


Aztán valóban nem érzem azt, hogy nem akarnék felnőtté válni... vagy nem lennék elég önálló. Sőt dolgoztam is már, kerestem is bár csak egy keveset, és be is szoktam vásárolni.

2011. okt. 28. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!