Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik mint ebben a...

Ilyen létezik mint ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ilyen tényleg létezik?


2011. szept. 4. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen, de nem tudom hogy ez épp kamu e..
2011. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beliel ***** válasza:
Az a gáz, hogy egyáltalán megfordul akármi is a kérdező agyában. Nekem nővérem amíg együtt laktunk, ugyan ezt csinálta... sőt volt, hogy meztelenül rohangászott. És? Eszembe sem jutott arra gondolni, hogy akármit is akar. Pont leszartam mit csinál.
2011. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennél sokkal perverzebb emberek is léteznek, de hogy ez kamu-e, azt nem tudom.
2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég láttam egy ilyen cikket, valaki beírt, hogy viszonya van a saját testvérével. Szóval van ilyen, azaz hasonló- esetleg ennél rosszabb is.


Az életben "szinte minden" megtörténhet, meg is történik, sajnos vannak ilyen furcsaságok (...) rokonok között is. A kérdés írója lehet rosszul értelmezi, látja a dolgokat, de lehet igaz is, ezt csak ő tudhatja..

2011. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl. ha az amstetteni rém lánya írt volna erre az oldalra, azt is biztos mindenki lekamuzta volna
2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát erről beszélek! Létezik természetesen nem is egy Magyarországon is.. na persze nem minden 5. ember :D

de megesnek persze.. csak sokan visszaélnek a gyik-en és akármennyire is hihetőnek találjuk, megeshet hogy hazudik! Ezt nem mindig tudhatjuk

2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az élet sok mindenfélét produkál. Biztos, hogy nem érted félre? Nálunk a családban megszokott dolog a meztelenség. Nem állandóan, hanem a nyári nagy melegben, vagy fürdés után esetleg egy szál semmiben megyünk be a szobánkba. De ebből senki nem csinál gondot. Senki nem gerjed senkire. Van egy nagyfiam, és a huga. De nem gerjed egyik sem a másikra.

Ha nálatok is a szitu. biztos, hogy nem érted félre?

Én először a lánnyal beszélnék, ha nem segít, szólnék a szülőnek, hogy engem ez nagyon zavar, szóljanak már rá a lányra, hogy ez nem illik az ő korában, és kész. Biztos megértik, hogy mivel te is kamasz vagy, kellemetlen mód felett.

2011. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!