Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megajándékozzam a nővérem...

Megajándékozzam a nővérem barátját szerintetek? 11/L

Figyelt kérdés

Két hét múlva lesz a szülcsinapja

Megajándékozzam vagy csak csak szóban köszöntsem fel?

Esetleg tudtok ajándék ötletet adni?

A nővérem barátja 21 éves.


2011. szept. 3. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem attól függ, mennyi ideje járnak tesóddal. Ha pár hete, hónapja, akkor ne, de ha 2-3, vagy annál több éve, akkor vehetsz neki valami csokit, vagy rajzolhatsz neki, stb :-)
2011. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha már hosszabb ideje együtt vannak, és ha te is közelről ismered a fiút! Ha csak rövidebb ideje járnak és nem olyan komoly a dolog, bőven elég szóban.
2011. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

18:54


Elég régóta vannak együtt.


Szerinted ha rajzolok neki annak tényleg örülne?

2011. szept. 3. 18:59
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Semmiképpen ne vegyél neki,hanem ha nagyon akarsz,rajzolj valamit.Eleve ki tudja,lehet,hogy 1 hónap múlva váratlanul szakítanak.
2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd.Szerintem már akkor is örülne,ha felköszöntöd(szóban).Egy rajznál többet ne adj.Én is rajzot adtam a nővérem barátjának,örült neki ;)Ők már 5 éve jártak,aztán 2 hét múlva szakítottak.Ha nem vőlegény vagy házastárs,addig ne adj nagy ajándékokat.
2011. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy rajz tökéletes. :)
2011. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg a nővéredet erről.
2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!