Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy nem...

Miért érzem azt hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

...a világban lehet pótolható vagyok ,de szeretném már azt érezni az emberi kapcsolataimban hogy tényleg fontos az én személyem. Hogy nem csak megtűrnek vagy addig kellek míg mindenem megosztom -hanem mikor nekem van szükségem a másikra, mellettem áll. és érzem hogy számít a személyem .

hogy nem csak akárki vagyok az arctalan tömegből ,hanem tudok nyomot hagyni az emberek életében, lelkében .


..és hogy szeretnek annyira hogy akarnak,és küzdenek értem, és azért hogy ne veszítsenek el.. legyen szó barátságról ,v párkapcsolatról..


2011. aug. 29. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? Szüleiddel milyen volt a kapcsolatod?
2011. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok és vegyes volt a viszonyom a családommal. hol jó hol kevésbé ..
2011. aug. 30. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak oka van, hogy nem érzed magad szerethetőnek. Ennek oka az esetek mindegyikében a gyermekkorban keresendő. Gondold át, hogy szüleiddel milyen volt a kapcsolatod, és ajánlom neked Susan Forward Mérgező szülők című könyvét. Egy jó pszichológus is csodákat tehet, nekem is nagyon sokat segített.


Nem hiszem, hogy nem vagy szerethető. Nekem pl. nagyon tetszik, ahogy fogalmazol. Ezzel máris nyomot hagytál bennem :)

2011. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha gondolod írj nyugodtan nekem.

Én is hallottam erről, h sok minden visszavezethető a gyerekkorra, meg még az anyaméhben is hatással vannak a dolgok ránk..

2011. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is így éreztem..
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!