Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mennyire vegyem komolyan?

Ezt mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon ki van akadva, egy (szerintem) apróság miatt, de ez lényegében mindegy. Egy ilyen nagyobb sértődése tavaly is volt, a 'forgatókönyv' szinte ugyanaz: kiabál, hogy őt mennyire nem becsüljük meg, semmibe vesszük, mindig lehurrogjuk stb. Aztán jön az a rész, amivel kegyetlenül ledöbbent, amikor közli, hogy ne aggódjunk, mert csak meg kell nyernie a lottót és már itt sincs, rögtön lelép. Oké, hogy ideges, dramatizál, de azért mégis.. most már elgondolkodtam ezen, vajon tényleg ennyit jelent neki a család? Ha nincs semmi baj, mi vagyunk az 'életem értelmei' stb...


17l


2011. aug. 29. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd komolyan. Amikor ideges az ember akkor mond olyanokat amiket nem kéne
2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapja mindenképpen lehet a kiakadásának, jó lenne, ha apukád és te (meg tesód ha van) nagyobb részt vállalnátok a házimunkából.
2011. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen az, mikor egész nap takarítassz, de vannak "ellened" hárman, és az egész napos munka meg sem látszik, mert mire egyik helységben elpakolsz, már kezdheted előlről. Vagy mikor főzöl, de talán nem úgy sikerül, és megkapod hogy milyen rossz lett. Főleg ha anyukád dolgozik is, és napi 8 óra munka után teszi ezeket. Azért egy kicsit be lehetne neki segíteni, vagy jobban ügyelni otthon a rendre, mert igaza van. Elvileg nem cseléd ő ott annál a háznál.
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértem az anyádat ! Ahogy az írásodban beszélsz róla látszik hogy csak egy hisztis pi.csának nézed pedig csomó mindent megtett értetek és ti csak leszarjátok ! És is kiakadnák ha csomó áldozatot hozok egyesek számára azok meg cserébe leszarnának !
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt anyukak mondogattak 40 eve is.

Ne feletjsd, a jo lethez az emberek a penzt gondoljak a megmentonek. Tehat ha 5-se lenne, menne. Ne hidd. A csalad lenne az elso, Ti, mindent Nektek adna.

Akkor mikor "nincs semmi baj" , akkor mondja ki igaz erzelmeit.

A masik, hogy sokszor szobeli bantalmazas, sokkal jobban faj mint egy veres. Anyukad is tudja ezt, mint sokan masok. Azert mond ilyeneket idegessegben, hogy minnel jobban fajjon. Aztzn elmul a harag, nem is gondolta ugy.

2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!