Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vegyem komolyan hogy...

Mennyire vegyem komolyan hogy elhagyott?

Figyelt kérdés

Kicsit összekaptunk a kedvesemmel, majd emailben közölte hogy vége. Hétfő reggel óta nem láttam, csak emailben kommunikálunk.

Mostanában sokat beszélgettünk az eljegyzésről, meg összeköltözésről, lehet hogy ettől ijedt meg?

Nem tudom, hogy komolyan véget akar vetni a kapcsolatunknak, vagy még ő sem tudja mit akar?

Ha végleg le szeretné zárni ezt a másfél évet, azt személyesen közölné, nem?


Vagy vannak ilyen típusú emberek akik az egyszerűbb megoldást választják?

Nagyon szeretem, és hiányzik!


2010. szept. 29. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyáva szemtőúl szemben,velem is fordult elő hogy sms-ben szakítottak,van ilyen emberek.
2010. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki kimondja, hogy vége, akkor vége. Általában ezt akkor mondjuk ki, amikor komolyan is gondoljuk. Addig csak rágjuk magunkban, hogy szakítani kéne, de félünk. Aztán jön egy nagy veszekedés, és előtörnek az igazi érzelmek.
2010. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem volt nagy veszekedés!

Vasárnap sok kólát ittam, hajnalban nem bírtam aludni, ezért felkeltem, és járkáltam.

Ő meg szólt, hogy aludjak, ne ébresszek fel senkit.

Ebből adódott a nézeteltérés.

2010. szept. 29. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Más volt a háttérben, és ez volt a gyújtópont.
2010. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valami mélyebb dolognak is kellett történnie a pároddal, vagy húzódott kettőtök közt egy komolyabb ügy is, ugyanis ilyen miatt nem szakítasz, pláne nem e-mailben és nem 1,5 év után!Azért próbálj meg vele beszélni.Végül is jogod van hozzá, hogy legalább emberszámba vegyen, és személyesen mondja el, mi nem tetszik neki. (És ne mondd neki, hogy szereted meg ilyesmi, csak hogy ezt tisztáznotok KELL!)Sok sikert!(Bár lehet az ilyen ember meg sem érdemel Téged...)
2010. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a végét jelenti,mert ugyanez történt velem is.Én arra azt mondtam,rendben,akkor én is befejeztem,nem akarok ilyen emberrel együtt lenni.És láss csodát,a visszautasítás hatására mégse akarta hogy vége legyen,mert rájött a dolgokra.Tedd ugyanezt te is,ne fuss utána.
2010. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De már házasok vagytok?

Mert ha nem akkor nem venném komolyan a helyedben, megérdemli a sorsát.

2010. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
E-mailben miért kommunikáltok? Aki szakítani akar, az elvág minden szálat. Az, hogy "vége" az kb. olyan komoly, mint egy házasságnál, ".....míg a halál el nem választ". Most vége, és? Annyi, hogy mindketten szabadok vagytok, kezdhettek új kapcsolatba, anélkül, hogy ezt megcsalásnak neveznék. Lehet, hogy 1 nap, 1 év múlva megint összejöttök, de lehet, hogy nem. NEM személyesen akkor szakít valaki, ha: kaland volt, nem jelentett a másik neki semmit, tizenéves és nincs elég tapasztalata, vagy ha nem képes a szemedbe mondani, mert érez még valamit, és nem képes eléd állni. Kérdezz rá! Nehogy az legyen, hogy tartalékol, mert bejött a képbe egy harmadik. Aztán meg védekezhet azzal, hogy ő kimondta (leírta), hogy vége. Ha meg nem jön össze neki, akkor meg: Jaj, nem is szakítottunk, egy e-mailt nehogy komolyan vegyél!
2010. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt biztos nem kóla miatti éjszakai masírozás volt a fő ok.
2010. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam olyan helyzetben, mint a párod. Már régóta eldöntöttem, hogy szakítok a párommal, de sose volt bátorságom kimondani. Vártam a megfelelő alkalmat. Erre egy teljesen banális veszekedés adott okot, miszerint kinél aludjunk. Ekkor felbátorodtam, és mondtam, hogy legyen vége. Ő mindezt SMS-ben tette. De a lényeg ugyanaz, régóta felgyűlt problémahalom végére tett pontot.
2010. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!