Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlságosan...

Szerintetek is túlságosan féltenek a szüleim? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

15 és fél éves egyke lány vagyok. Apám 9nél tovább nem enged kint lenni, azt pedig nem is merem neki mondai, hogy elmennék a barátaimmal szórakozni clubba vagy diskóba. Egy fesztiválról is hazarángatott fél 8 kor, mert neki úgy esett jól. Szépen elrontotta ez estémet. Már k*rvára unom magam itthon a gép előtt, szükségem lenne egy kis szórakozásra is. Még van durván 4 nap a nyári szünetből, aztán úgyse lesz időm se energiám arra, hogy több ideig kint legyek a haverokkal, főleg hogy nagyon korán kelek max. csak hétvégén egy két buli. De hát ha nem enged most, akkor suli időben még annyira sem fog. Szerintetek beszéljek apámmal ( már ha lehet, de úgyis a maga feje után megy , vagy fogadjam el azt, hogy még fiatal vagyok és tényleg neki van igaza ? Lázadjak vagy sem? :D

Előre is köszi.


2011. aug. 29. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Elegem van nekem is ! Nálunk is hasonló a helyzet ! Talán nem ennyire durva mert nekem nem mondják meg hogy haveri sétából mikor jöjjek haza . De ilyen hogy diszkó vagy buli ezekről még álmodni sem tudok :( ! Én ilyenkor mindig azt mondom hogy nem innák és nem basznák agyba főbe . Bár nekem nem vált be mert tulajdon képen leszarják de nálad hátha bejön . Én akkor szoktam kicsit élni mikor lemegyek az unokatesómhoz :) ! Ott ami történik az titok marad itthon :P !!! .... 16L
2011. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én 17 éves vagyok, és emlékszem, hogy 14 évesen apa nem mondta, hogy hányra kell hazamennem, viszont akikkel voltam mindannyiuknak 8ra otthon kellett lenni. mindig kamuztam , hogy nekem is, mert egyszerűen annyira gáznak éreztem. azóta sincs megszabva, hogy hányra kell jönnöm, szerintem nem is érdekli, vagy érdekli, de nem aggódik. szerintem te jobban jársz, hidd el még van időd bőven. sokkal jobb érzés lesz, mikor majd végre elenged sokáig stb. viszont, ha nagyon zavar akkor próbálj vele kompromisszumot kötni, mondjuk nem 9re mész haza, hanem 10re. tudom, hogy egy buliban 1 óra semmi, de lassan majd lesz több is belőle. ha látja, hogy lehet benned bízni, hazamész időben, biztos engedékenyebb lesz ő is.
2011. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 17 éves vagyok ..és még délután sem nézhetek rá egy kocsmára ..
2011. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ém az uncsijaimmal nem igazán tartom a kapcsolatot, így nem tudok sehova sem lelépni. Pedig már annyira mehetnékem van, teljesen elegem van. -.-
2011. aug. 29. 00:39
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy a bulik általában 9 - 10 kor kezdődnek és hát most hogy üljek egy órát, ezért inkább el sem megyek. Kompromisszum? Nem lehet. 9nél tovább nem akar engedni. Bár tényleg most nem is igazán ezzel van bajom, mert mint mondtam kezdődik a suli, én pedig reggel nagyon korán kelek. Persze nyáron más. De kövi nyárig még van. :D ... Most arról kell vele dumáljak, hogy ha buli van akkor engedjen el. Mindig azzal jön, hogy sok a hülye ember, meg hogy " látod a TVben mik történnek ". De könyörgöm ha a barátaimmal vagyok csak nem lesz semmi bajom. Főleg ha ott van a barátom is. De valahogy ezt nem érti meg. De nem tarthat itthon örökké. Mert ezt nem fogom bírni.


De most komolyan. 16 évesen barátokkal már nyugodtan el lehet menni egy hajnalig tartó buliba nem ? És most nem házibuliról van szó. Ja és csak mondom, hogy háziba is csak éjfélig engedett. ez már kész vicc. :D ááá -.-"

2011. aug. 29. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz azzal hogy megbeszéled vele, hogy a diszkó elé megy mittudom én mondjuk 12re. Elmondod melyikbe mész, kikkel. Hátha elenged. Próbálj meg vele beszélni, mond el neki hogy téged bánt, hogy kimaradsz ezekből a dolgokból, pedig fiatalon jó megtapasztalni ezeket, hogy ki tudd élni magad..
2011. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképpen beszélnem kell vele erről ? Rendben. Megpróbálok! Köszi mindenkinek.
2011. aug. 29. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Én antiszoc vagyok, nincs szükségem társaságra, utálok emberek közé menni és egész nyáron kockultam.

K*rvajó nyaram volt!^O^

Én nyertem.

2011. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van aki így érzi jól magát, de én nem tartozok közéjük! :)
2011. aug. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!