Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szerint olyan vagyok,...

Anyám szerint olyan vagyok, mint egy öreg banya. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

A húszas éveimben járok és még itthon élek. Anyám állandóan azzal szekál, hogy olyan vagyok mint egy 90 éves nénike, mert nem szoktam bulizni járni, nincs sok barátom és jelenleg pasim sincs.

Engem különösebben nem zavarna a dolog, mert amúgy elég nyitott embernek tartom magamat. Szívesen ismerkedek emberekkel, csak most nincs olyan férfi, akivel szívesen összejönnék.

Anyám beszólásai miatt viszont nagyon rosszul érzem magam. Ma is a fejemhez vágta, hogy elszáll a fiatalságom és, hogy kezdjek végre magammal valamit. Annyira lehúz hangulatilag...


2011. aug. 28. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vágj vissza neki. Persze ha nem saját tapasztalatok alapján beszél, mert akkor csúnyán meg tudnád bántani. De biztos van rajta is fogás, tuti hogy nem tökéletes az élete. Mondd neki, hogy Ő meg azért ment férjhez, mert nélküle egy nagy nulla. Reális esély van rá hogy ugyanolyan lekezelően válaszol, de legalább add tudtára, hogy hogyan viselkedik!


F/18

2011. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet elég annyit mondani szerintem, hogy ez nagyon rosszul esik neked, és hiába mondja jó szándékkal, ezzel egyáltalán nem segít előre, csak az önértékelésed rombolja, és csak rosszabbul érzed magad.
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

21:06

Akár igazad is lehetne, de szerintem te nem ismered eléggé ezt az embertípust. Csak még inkább veszélyérzetet keltene ezzel az édesanyjában! Szerintem inkább álljon a sarkára, és mutassa meg neki, hogy képes magáért kiállni. Lehet hogy pimasznak, vagy hülyének nézi, de legalább tudja, hogy nem kell félteni! Ha panaszkodik neki, azzal csak megerősíti az anya tévképzetét, mely szerint a lánya magatehetetlen.


F/18


F/18

2011. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, anyukád nem akkar neked rosszat, és én teljesen meg tudom érteni. Ha ezt nem is tolerálod jól, gondolj arra, hogy csak ide hány kérdést írnak, hogy anyu ilyen, olyna, nem enged el, ha megyek, miért megyek, ... Ne vedd komolyan. Engem is cseszegetett ilyennel, hogy ezzel jöjjek össze, azzal (igazából bárkivel, akkor épp egyedül éltem a kislányommal), és csak azt akarta, hogy leygen mellettem valaki, akire "rábízhat". Na, akkor idegesített engem is, de valahol megértettem. Legyél kicvsit türelmesebb. :) Anyukád szeret, azért csinálja...
2011. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!