Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárult. Mit csináljak?

Elárult. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm (legalábbis azt hittem, hogy ő az) elárult. Én megbíztam benne, ő ezt kihasználta, majd megalázott. A részletekbe most nem szeretnék belemenni. LÉnyeg az, hogy nemtudom hogy mondjam el neki. Lehet még ezt legjobb barátnőnek nevezni?
2011. aug. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miben àrult el és kinek?
2011. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amennyiben igaz az amit írsz, akkor őt nem hogy legjobb, de semmilyen barátnőnek nem lehet nevezni, mond el neki, hogy ez neked hogyan esett, nem engedd, hogy bagatelizálja, és tisztázd vele a jövőbeni hozzáállásodat, és mindezt személyesen a legcélszerűbb.
2011. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy elárult a legjobb barátnőd, és honnét?

Jobban bízol abban aki neked ezt elmondta, mint a bizalmas baratnődben?

Nem lenne jobb először a barátnődet is meghallgatni?

2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj így hogy nem ismerteted a tényeket akkor nem lehet tanácsot adni . De szerintem az a legjobb megoldás ha megkérded hogy miért csinálta . Amúgy meg mióta vagytok barátnők ?
2011. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!