Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám normális egyáltalán?...

Anyám normális egyáltalán? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy rádió rendezvényt szervezett, amire elhívtak, hogy segítsek. 10:00-re hívtak. A rendezvény 13:00-tól kezdődik 'hivatalosan'. Anyám kb 1 órája felhívott, hogy értem jön, mert '40 °C van, és különben is, mit keresek ott'.

Mondták a rádiósok, hogy amíg a rendezvény tart, bármikor visszamehetek.

17l


2011. aug. 27. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hatha gazosan viselkedtel, mert "ideges" voltal, akkor nem gaz hogy 3-an odamentek megsimogatni.
2011. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem viselkedtem gázosan, csak odamentem egy sráchoz, hogy 'bocsi, de el kell mennem, családi okok miatt'. És picit ideges voltam. Kiesett minden a kezemből...
2011. aug. 27. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:

de cuki vagy mint egy háziállat,megsimikéznek,h nincs semmi baj..na ezért néznek még mindig gyereknek...

amúgy miért stresszelsz?előtted az élet oda mehetsz ahova akarsz,1év múlva már legálisan is..nem a világ vége

2011. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem értem anyádat,délután verőfényes,szikrázó napsütéses időben amikor hétágra süt a nap(tehát nincs sötét,nem tudnak behúzni a sötét kapualjban,mert nincs sehol sötét kapualj),akkor miért félt... ?


De ezt itt mi itteni válaszolgatók tényleg nem fogjuk tudni megoldani,ezt neked kell vele megbeszélned,ismétlem,neked...

2011. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én voltam a legfiatalabb :). Csináltam mindent normálisan, csak anyámon mindig felhúzom magam, ha ilyet csinál, pedig nem szoktam rosszalkodni.
2011. aug. 27. 14:08
 16/17 A kérdező kommentje:

Az előbb bejött a szobámba, és ezt mondta: 'nehogy már másnak dolgozzál'.

Szerintem esélytelen.

2011. aug. 27. 14:09
 17/17 anonim ***** válasza:
hát én nem dolgoznék másnak,ha nem fizetnek érte semmit.
2011. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!