Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem normális anyám viselkedése...

Nem normális anyám viselkedése? Nem bírok már vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenkit csak csesztetni tud a családban nem telt még el egy ebéd hogy ne mondta volna ne csámcsogj, te hogy eszel stb.. ( ő sem különb). Mindig mindenkire rászáll vagy a bátyámára vagy apámra vagy rám ok nélkül. Dolgoznak mind2-en és amikor haza jönnek már is cseszteti őket. És is gyakorlatra járok + dolgozok mellette.. Ma beront 7-kor a szobámba és elkezdd üvölteni velem hogy miért vagyok ilyen trehány nem tudtam rendesen kiteregetni.. te h*lye p*csa.. sorolhatnám.. Már mindenkinek elege van belőle.. Köszönöm a válaszokat.18L
2011. júl. 30. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
tudom idegesítő az ilyen :// de hidd el másnak is van nagyobb baja...:/ ülj le vele és beszéld meg h miért csinálja ezt?! lehet hogy most sokkal stresszesebb mint szokot,vagy kitudja.
2011. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A nők akkor ilyen hülyék ha nincsenek rendesen kielégítve,vagy éppen nehéz napok vannak.De van olyan is aki alapból ilyen.
2011. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Edesapaddal kozosen uljetek le, es beszeljetek vele, hogy valtoztasson ezen a stilusan.
2011. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet,hogy változó korba lépett,klimaxol.Egy beszélgetés tényleg jót tenne,finoman vedd rá,hogy menjen dokihoz.
2011. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez azoknál az embereknél gyakori, akik nem tudják elfoglalni magukat, nem érzik magukat értékesnek. Ezért a saját fontosságukat akarják azzal növelni tudat alatt, hogy egrecíroztatják a családtagjaikat.


Dolgozik anyukád? Ha igen, mennyire megbecsült, felelősségteljes a munkája?

2011. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha, az eddigiek nem jönnek be. Költözz el. Ha, károd származik belőle. Mindenkinek élnie kell az életét, még ha az anyádról is van szó.
2023. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!