Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem látok ilyen párokat?...

Miért nem látok ilyen párokat? Vagy csak én vagyok vak és nem járok nyitott szemmel?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem másokat lesek, azt akarom, hogy én és a családom legyeünk boldogok. Idegenek boldogsága alul van a fontossági listámon.
2011. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb párnak vannak ilyen pillanatai is, de nem csak ezekből állnak a mindennapok. Mellesleg ez egy beállított fotó modellekkel.
2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

22:17


Nagyon egyet értek veled, ugyanezeket a szavakat irhattam volna én is.

2011. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 22:17-nek rossz a kapcsolata. Én 5 év után amiből 2 év együttélés)sem érzek ilyesmit...

Nem azt mondom, hogy nincsenek olyan időszakok, amikor nem felhőtlen a boldogság, de alapvetően azok vagyunk a párommal..

Nem érzem, hogy mások előtt megjátszaná magát és kevésbé lennék fontos..mondjuk én az utcán nem szeretek csókolózni, puszi jobban esik.

2011. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ezek a képen csak megjátszák, hogy boldogak, hiszen ez csak egy beállított kép, mi viszont a barátommal nem csak megjátszuk, hanem tényleg azok vagyunk.
2011. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért ezen a képen látszik, hogy beállított. Ennél boldogabb, szerelmesebb párokat is látni... Nem akarom itt fényezni magunkat, de pl. minket, a férjemmel. :D Nem csak én érzem így, a környezetünkben is meg szokták jegyezni általában, hogy sugárzik rólunk, hogy boldogok vagyunk együtt. Meg azok az ismerősök is, akikkel már több éve nem találkoztam és csak a fényképeinket látták.

Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nem csak mi vagyunk az egyetlenek.

Lehet, hogy tényleg csak te nem jársz nyitott szemmel, vagy pedig az van, hogy azért nyilvánosan az egymást nagyon szerető párok is kicsit visszafogottabban örülnek egymásnak. Meg nekik sincs mindig jó napjuk. Igazán boldog szerelmi jelenetet, mondjuk egy átlagos munkanapon, az utcán nem mindig fog ki az ember.

2011. aug. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mi is ilyenek vagyunk a barátommal :) nagyon sokat mosolygunk ismerősök mindig mondják h kivirultunk amiota együtt vagyunk:) 17L
2011. aug. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi csak a kapcsolatunk elején voltunk ilyenek. Ami vicc, mert még két év sem telt el és már nem vagyunk ilyen önfeledtek. Saját lábra álltunk és nem egyszerű elvonatkoztatni a mindennapos problémáktól amivel meg kell küzdeni :(
2011. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pár van, mi is ilyenek vagyunk, de a nap 24 órájában nem lehet virulva ölelkezni, mi ha kettesben maradunk bújunk össze, de már 10 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem csinál beállított mosolygós képeket a párjával és nem tölti fel Facebookra, még nem azt jelenti, hogy nem is boldog.

Vagy ha séta közben nem nyalják-falják egymást és nem mosolyognak.

Mi a párommal nagyon boldogok vagyunk, de nem lehet mindig mosolyogni, mint egy beállított képen. Egy párkapcsolat nem csak ebből áll. Még a legtökéletesebb kapcsolat is úgy teljes, ha néha vannak veszekedések.

2011. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!