Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajok vannak, vagy túlreagálom?

Bajok vannak, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátom elég érdekesen viselkedik már nagyon régóta. Több problémám is van vele.

Van,hogy telefonálunk,elkezdünk veszekedni,ő lecsapja a telefont és kikapcsolja,hogy keresni se tudjam. Másnap amikor kedve van akkor vagy felhív,(ez a jobbik eset) vagy ír 1 smst, hogy nincs kedve beszélgetni.

Ez általában abból adódik,ha megmondom a véleményemet.

Másik: engem soha nem véd meg,de ha én mondok valakire rosszat,ami jogos is,akkor én vagyok a Föld legrosszabbindulatú embere. Egy példa: az egyik haverja neki köszönt,nekem meg nem,szinte levegőnek nézett és nekem ez nagyon rosszul esett.

Már ott tartok,hogy nem merek semmit elmondani neki,mert abból az lesz h napokig nem beszélünk normálisan.

Azt is megmondtam neki,hogy mióta dolgozik elhanyagol. Erre csak annyit mondott,hogy fáradt és majd megoldódik minden.

Én vagyok érzékeny vagy tényleg bajok vannak?


2011. aug. 23. 23:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítőkész válaszaitokat!

"Minimum piszkosul magabiztos a hozzá való ragaszkodásodat illetően" Ebben nagyon igazad van. De hogy tudnék ezen változtatni,hogy lássa azt,hogy elveszíthet?

Megpróbáltam azt,hogy beszélgettem msnen egy másik sráccal,akinek mellesleg évek óta tetszek,találkoztunk is. A barátom megtudta, mert elmondtam neki.Nagyon mérges lett,úgy nézett ki,hogy szétmegyünk. Megmondtam neki,hogy nem azért volt,mert meg akartam csalni,hanem azért mert olyan nagy gondok vannak a kapcsolatban,hogy másnál kerestem a törődést és éreznem kellett,hogy valaki számára fontos vagyok. Erre azt mondta,hogy akkor veszekedjek vele. De könyörgöm én már milliószor szóltam neki,hogy gondok vannak. Ha meg veszekszek mi van? Telefonkikapcsolás és napokig duzzogás.

Tanácstalan vagyok teljesen.

2011. aug. 24. 11:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez pasi kihasznál téged,kislány,jól elvan mert megethetei veled,hogy lealáz,és mellőled keresi a igazit,szamár hátáról a lovat,addig se kell k*rvákra költeni,mert van egy ingyen luk neki,neharagudj a nyers stilúsért,de meg nem értem egyes nők,miért hagyják hogy a párjuk egy darab szarként kezelje őket.Ez a pasi nem szeret téged,nem is tisztel,csak használ.Lépj le mielőtt az önbecsülésed oda süllyed le,hogy megengeded neki azt is hogy más nőkkel legyen ha köbzen melletted marad.Sok nő hagyja sajnos.
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!