Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg?

Miért nem értik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy a szüleim folyton a rendrakással zargatnak. Oké rendetlenség van a szobámba,de úgyis rendbe tennék mindent,ha folyton nem nyaggatnának ezzel,de nem értik meg. Ma is elkezdtek ordibálni,minden hülyének elmondtak,mert nincs rend. Mondtam nekik szépen,hogy ha nem rágják folyton a fülemet,rendet fogok tenni,de így azt az érzést keltik bennem,hogy nekik teszek szívességet ezzel.Tudom,hogy nem így van,de mégis ezt érzem. Hogy értessem meg már velük végre? Előre is köszönöm!

16L


2011. aug. 23. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap zargatnak, akkor még sincs rend... :)
2011. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű! Ne várd meg hogy szóljanak,hanem tartsál rendet a szobádban! Máris egy okkal kevesebb a vitára!
2011. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Jó neked, hogy ez a legnagyobb bajod, hidd el!
2011. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

attól még hogy neked van nagyobb problémád is kedves utolsó attól még ki lehet akadva az ő problémáján... ennyiből senki se problémázzon mert mindenkinek van annál nagyobb gondja...


amugy az én szüleim is ilyenek... de nem tudok vele mit csinálni... 3 éve csinálják, de mostmár ott tartunk hogy visszakiabálok és leosztom... tudom hogy nem szép dolog, de tudják hogy úgyis rend lesz... akkor legalább békénhagynak ha visszaszólok erélyesebben... mondjuk ennyi idősen már nem kéne piszkálni ezzel... 15L

2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Kedves utolsó köszönöm, egyetértek mindenkinek meg van a maga problémája,nekem most épp ez. Én is visszaszólok,de nem hat. Ha rend van anyukám abba is beleköt,mert ami nekem rend,az neki még mindig rendetlenség,mert rendmániás. Nem bírja elviselni ha egy hajszál is a padlón van. Mondtam is neki múltkor,hogy ha őt zavarja valami tegyen rendet,de nekem úgy jó ahogy van.De ezt is hiába mondtam -,-
2011. aug. 23. 20:13
 6/6 anonim válasza:
Hüha!Én is kiakadok mikor nincs rend a gyerekek szobájában.Biztos az,hogyha nem szólok maguktol is rendet raknak?Meg,hogy épp meg akarták csinálni? mert akkor inkább hallgatok.
2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!