Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben nyilvánul meg az, ha...

Miben nyilvánul meg az, ha egy férfi igazán szeret egy nőt?

Figyelt kérdés
Kicsit elgondolkodtató a kérdés, elsősorban férfiak válaszát várnám.
2009. ápr. 16. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Öm... Nem az ajándékokban, az biztos... Nálam abban nyilvánulna meg, hogy átölelelem, vagy mondom neki többször is, és szívből, hogy szeretem... És a hangsúly azon van, hogy szívből, s nem csak odadobom a szót, mint egy rongyot. Nehéz ezt így megfogalmazni... De nélam ebben... :)
2009. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint és átvitt értelemben is "összetöri" magát a szeretett nőért.Én sajna(?)pont ilyesféle vagyok. :)
2009. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent leirt az elsö válaszado, én hozzátenném még, a "testbeszédet" is, ami nem hazudik, "testünk elárulja" valojában mint gondolunk. Ez mindkét nemre igaz... Kis simogatás, szemcsillogás, stb, stb. 29/f
2009. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem esküszik a tettekre! Így nem is mond nekem bókokat, romantikus szóvirágokat:( Viszont megtanultam "olvasni" a cselekedeteiből, nem volt könnyű. Pl. ha egy vita után békülni akar, akkor nem azt mondja, hogy beszéljük meg, hanem helyette... elmosogat.
2009. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!