Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha érzésetek...

Mit csináltok, ha érzésetek szerint a barátotokra rárepült egy másik nő?

Figyelt kérdés

Túraszervező ő, és van egy lány, aki mindegyik túrájára jelentkezik, múltkor fényképet akart vele nézegetni (én is ott voltam), mire a párom azt mondta, hogy ott vannak a képek, nézze csak nyugodtan - persze úgy már nem volt érdekes. Amúgy egyedülálló, de sok mindenre kapható csaj.

Én nem vagyok az az ügyes, női praktikázós típus.


A dilemmám: figyelmeztessem a páromat vagy kussoljak?

Ti. én nem tudok minden programra elmenni, hogy "őrt álljak". Ti mit csinálnátok/csináltok?


2009. ápr. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a barátodnak, hogy ezt észrevetted és téged nagyon zavar. Ennél többet nem tudsz tenni, a többi rájuk van bízva, te meg annyit tehetsz, hogy elfogadod, ami történni fog.
2009. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el a véleményed a párodnak a lányról. H te mit gondolsz róla, és mondd neki, h legyen vele óvatos.
2009. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felhívnám a párom figyelmét, hogy vigyázzon, és elmondanám, hogy zavar engem. Persze ilyenkor az ember aggódik, hogy felhívja a figyelmét valamire, amit lehet ő még nem vett észre...de... Ha meg lehet benne bízni, akkor adni fog egyértelmű jelet a nőnek, és lerázza.
2009. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele.Bennem felmerült egy másik kérdés is...A barátod ezt nem vette még észre?Vagy tetszik is talán neki ez a dolog,a férfiak is szeretik,ha egy nő"udvarol"nekik.Mindenesetre figyeld/amikor van rá lehetőséged/a köztük lévő testbeszédet,sok mindent elárul.
2009. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő szeret megbízható lenni (annak tűnni), szerinte bízhatok benne. Azt egyszer megkérdeztem tőle, volt-e olyan, hogy valaki kikezdett vele miközben kapcsolata volt. Azt mondta, nem, annyira nem jó parti ő.
2009. ápr. 16. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ott voltál, akkor kiderült a lány számára, hogy ti együtt vagytok? Mert akkor lehet az is elég.

Praktika? Amikor ott vagy, akkor érződjön az összetartozásotok, és beszédbe elegyedhetsz a lánnyal is, ahol "véletlen" kiderül, hogy mi a helyzet.

Amúgy azért, mert egyedülálló és lelkes, még nem feltétlen akar rárepülni a párodra, de egyetértek veled, hogy jobb óvatosnak lenni. :)


Különben én szoktam figyelmeztetni a páromat, ha valaki érdeklődése gyanút kelt - az meg már az ő dolga, hogy rendezze a helyzetet.

2009. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lelkes alatt azt értem, hogy "könnyen megdönthető". Nem az a baj, persze, hoyg egyedülálló.
2009. ápr. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!