Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptál már a szüleidtől?

Loptál már a szüleidtől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kiskoromban előfordult, hogy zsebből, tárcából kivettem aprót.


Ma már nem jellemző.

2011. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam a fillérek közül csórtam néha, amiből úgyis sok volt és gondoltam, hogy nem tartják számon.

Meg a csokiból, bonbonból, sütiből, hűtőben levő különlegesebb kajákból, hogy picit többet ehessek belőle, mint amennyi a darab/grammszámra kimért családi osztásból jutna.

2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
nem, és soha nem is tenném......undorító dolog, tényleg a legalja az ilyesmi...
2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Aha, régebben egyszer elvettem az otthon hagyott bankkártyáját anyámnak és fizettem vele a neten, de kb 10-11 voltam. Amúgy nem szándékos volt, nem is tudtam hogy kell használni, csak kértek bankkártyát. De kb ennyi, nem nagyon volt szükségem lopkodni, ha kértem kaptam. Mostanában ha átjön anyám és itthagy valami aprót, ilyen ezrest, stb akkor azt elveszem, legközelebb meg megmondom hogy ne keresse. 20n
2011. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Fiatal koromban mindig kölcsönkértem anya kabátját, mert tudtam, hogy hord aprót a zsebeiben, és ezeket feléltem.
2011. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha a tollakat, kaját stb. annak számítjuk, akkor kisebb koromban igen. Pénzt soha.
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert loptam anyukámtól 10 évesen,hülyéskedésből felfújtuk a barátnőmmel. Aztán amikor másodszor is loptam egyet,anyu megtalálta a zsebemben és azt hitte,hogy nemi életet élek 10 évesen,hiába mondtam neki,hogy csak fel akarjuk fújni. Attól kezdve én voltam számára a ribi.
2011. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszer 13 éves korom körül egy szál cigit. Sosem cigiztem és akkor nagyon kétségbeesett voltam, anya mindig azzal nyugodott le, szóval azt gondoltam, nekem is segíthet.

Nem mondtam el, nem nyugodtam meg (sőt), nem kereste.

Azóta sem cigizem :)

2011. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!