Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztél/szakadtá...

Hány évesen költöztél/szakadtál el a szüleidtől?

Figyelt kérdés
Miért pont akkor, és megérte-e? Kollégium is számít.
2010. nov. 4. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen a páromhoz. Akkor tudott beköltözni a saját lakásába és így össze is cuccoltunk :) Azóta is együtt vagyunk :) Abszolút megérte :)


24/L

2010. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18... Tanulás miatt albérletbe a fővárosba és igen, megérte. :)
2010. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
HA igényed van az önálló életre és elég "felnőtt" vagy hozzá akkor megéri
2010. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tavaly, 20 évesen a páromhoz.
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen költöztem a páromhoz. Megérte, mert előtte anyámmal állandóan veszekedtünk. Azóta viszont jó a kapcsolatunk.


31/l

2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen költöztem albérletbe az akkori párommal és nem bántam meg azóta is külön élek, élünk
2010. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen. Mert szét volt esve a család, nem szerettem ott lenni. Anyám ivott és egyszer részegen rám támadt a konyhakéssel. Onnantól már csak az foglalkoztatott, hogy minél előbb minél messzebb kerüljek tőle.

Megérte. Nem csak azért, mert kiegyensúlyozottabb lettem, hanem mert nagyon hamar meg kellett tanuljam a dolgaim önállóan intézni - a legkülönfélébb ház körüli munkáktól kezdve a tanárokkal való beszélgetéseken keresztül az életem tervezéséig, irányításáig.

Azóta alig beszélek velük, nagy néha jönnek csak elő komolyabb dolgok, de nyilvánvaló, hogy fogalmuk sincs, mit miért csinálok. Így aztán ők is érzik, hogy talán jobb, ha nem szólnak bele az életembe :)

2010. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
15évesen koliba ami életem legrosszabb döntése volt. mostmár nem vagyok kolis. 19évesen meg majd összeköltözöm a párommal, igaz ez még 2év. de tudom hogy nem fogom megbánni csak furcsa lesz, hogy nem anyával élek majd.
2010. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

18 voltam. Idegen helyre és idegen emberekhez költöztam. Nem bántam meg, sokat tanultam tőlük.

Azóta is külön élünk. Jó így.

2010. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen, öneröböl két börönd ruhával.

Most 22 vagyok, egy 3 szoba nappalis lakásban élek és megvan mindenem.

2010. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!