Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisbabám apukája elhagyott...

Kisbabám apukája elhagyott bennünket, belépett egy nő az életébe, aki 2 hétig van, aztán elmegy, megint visszajön, stb. Amikor van mi levagyunk ejtve, amikor nincs akkor törődik velünk. Ma majdnem nekimentem a nőnek, nem engem védett meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig,ha lelép a nő jön bocsánatot kér,olyan mintha átmosná a párom agyát.Én szeretem.
2009. ápr. 14. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd ott a pasit!vagy nem tudod?lehet észheztérne,hogy a földre esett.
2009. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szeretne és felelősséget érezne irántatok, akkor nem tenné ezt.


Mert értem én, hogy előfordulhat, hogy szerelmes lesz másvalakibe, de azt felelősségteljes férfi minél kevesebb hercehurcával igyekezne megoldani. Nem játszana volt párja érzéseivel.

2009. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért a nőnek akarsz nekimenni? Nem mondom, hogy helyes amit csinál, de neked semmi közöd hozzá.

A párodat viszont kidobhatnád. Ha az enyém csinálna ilyet, akkor mire hazajönne szépen ott állnának a bőröndjei a folyosón.


Az odáig oké, hogy szereted, de csak ártassz magadnak és a gyereknek is. Sőt még a párodnak is, hiszen hagyod, hogy nyugodtan csinálja a hülyeségét, tudva, hogy úgyis visszajöhet hozzád. Ha szereted dobd ki.

2009. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan a "ha nincs ló, jó a szamár is" esete. Nem gondolhatod komolyan, hogy szeret benneteket, mert akkor nem tenne ilyet. És akkor mi lesz, ha egyszercsak nem jön vissza? Ha az a nő úgy dönt, hogy megtartja? És te pedig ott maradsz évek múltán (kevésbé fiatalon), megalázva egy gyerekkel. Hiányzik ez neked? Még most lépj, hogy legalább az erkölcsi fölényed megmaradjon, mert így ennek a kapcsolatnak már vége.
2009. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

az ilyen ember egy szart sem ér. hagyd el a babád és a te érdekedben!!! hogy tudod elfogadni hogy egy másik növel hál??? én már régen ugy seggbe rúgtam volna hogy a föld túlsó oldalán találta volna magát. mégis mit gondol az ilyen??


hagyd ott!!! meglátod jobb lesz nektek.

2009. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy szeresd. Állj talpra a magad és a babád érdekében. Ennél az embernél csak jobbat találhatsz. Ez így nem élet! Lépj ki a kapcsolatból, meglátod hamarosan jobban érzed majd magad. Boldogabb leszel. Örülj a babádnak!!!

Nagyon sok kitartást kívánok Neked!

2009. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Már terhesen szétmentünk,de normális volt köztünk a kapcsolat,látogatta a kislányt,sétáltunk együtt,stb,de amióta ez a nő hol megy hozzá,hol eldobja,azóta mintha kicserélték volna.Visszaakarom szerezni magamnak és a babámnak,de egy ilyen "rossz életű"nővel szemben mit lehet tenni?
2009. ápr. 15. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi nem tudsz tenni. ha egyszer már nem lesz ez a nő, lesz neki más helyette. szakítsd meg vele a kapcsolatot, amennyire csak tudod, ne engedd közel magadhoz többé, mert csak szomorú leszel, csalódni fogsz. annyira rendes pasi van a világon, csak körül kell nézned:) keress egy olyan embert, aki szeret és tisztel téged. lehet, nem látod át a helyzetet, de egy külső szemlélő jobban, és mi mindannyian azt mondjuk neked, hogy ne foglalkozz vele többé! sok erőt kívánok hozzá! :)
2009. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kisgyereked is éRzi hogy valai nem stimmel äm,hiäba pici!én a gyerekemet tartanäm szem elött,és nem engedném visszajönni az apjät.mär megbocsässon a viläg..de gyereket terveztünk,aztän lelép egy mäsik növel,majd ugräl a csalädja és a szeretöje között??ilyen nem létezik.legaläbb is szämomra.nem tudnäm soha megbocsäjtani neki ezt.räadäsul hiäba szeretném még ezek utän is,biztos nem fogadnäm vissza amikor egy mäsik növel töltötte az elözö estét..elvoltak..aztän jön vissza hozzzäm.én sokmindent elnézek a päromnak,de ezaz egy amit soha nem tennék.ha megcsalna.
2009. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!