Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi tart valakit a...

Szerintetek mi tart valakit a felesége mellett?

Figyelt kérdés
Akkor, ha a gyerekeik már felnőttek, saját családjuk van. Közös vállalkozás nincs. Saját házuk nincs (elcserélték az egyik gyerekükkel, most az ő volt lakásukban élnek, de az nem lett rájuk íratva). A feleség 6 éve nem dolgozik, viszont a férje pénzét azt teljes mértékben elissza. Van, hogy egy hétig sincs magánál. Elvonón volt, de semmi értelme sem volt, az orvosi segítséget pedig visszautasította.
2011. aug. 15. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet. ennyi az egész.nyilván nem 30 éve alkoholista. a férj szeretne segíteni neki.


nézd meg ezt: ha a férfi igazán szeret..


és akkor megérted

2011. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
84%
talán pont azért, mert ilyen állapotban van a felesége. ha egészséges lenne, lehet hogy már rég elhagyta volna, de így nem meri magára hagyni. nemes dolog tőle, de sajnálom szegény pasit, jól kifogta.
2011. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nők is élnek ilyen körülmények között. Őket mi tartja a férjük mellett? Valóban a szeretet, a remény, hogy jobb lesz. Az elmúlt évek szépsége. A megszokás. A kilátástalanság. És még sok jó illetve rossz dolog.
2011. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
74%
Tűrd a feleséged, azért vagy.
2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
A szeretet, hűség, felelősségtudat, mi lenne a nővel, ha ő is elhagyná?
2011. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
off:Te melyik vagy kérdező?
2011. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ott szeretet, ahol már pofonok is voltak. A megszokás, hát ennél csak jobb lehetne, nem? A kilátástalanság, van fizetése, el tudna költözni. Amúgy én az egyik lányuk barátnője vagyok, nekem mondja el, hogy mennyire nehezére esik így látnia az apját.
2011. aug. 15. 10:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi lenne a nővel, ha ő elhagyná. Már próbált rajta segíteni, nem sikerült, még is mit vár?
2011. aug. 15. 10:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán azért még a lelke mélyén szereti, még ha nincs is minden rendben. Meg a remény, hogy jobb lehet, hogy egyszer meg tudja oldani... Na meg a felelősségtudat és az illem, hogy ilyen állapotban ne hagyja magára, esetleg a szép emlékek... Nemes dolog tőle.
2011. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont rá fog menni az egészsége. És az már nem lesz túl nemes dolog.
2011. aug. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!