Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha? Szerelem vagy...

Mit tennél ha? Szerelem vagy biztonság? Fejest ugranál a büdös nagy ismeretlen semmibe?

Figyelt kérdés

Halad az életed a maga kerékvágásában. Van egy párod, aki szeret és szereted, bár nem vagy belé szerelmes, de tudod, hogy alkalmas arra, hogy egész életedben boldoggá tegyen. A tenyerén hordoz, hűséges, egyszóval: tökéletes, de tényleg. Van munkátok, van jövőtök, előttetek az idilli családi kép: ház, gyerek, állás, kiskutya, kiscica. Semmi veszély, semmi spontaneitás, semmi rizikó, csak a rózsaszín hollywood-i álom.


Aztán jön a derült égből zongora: munkahelyen egy projekt keretében összezárnak valakivel, és akármit is teszel ellene, akárhogy próbálod meggyőzni magadat, egyszerűen fülig beleszeretsz - és ő pedig beléd. Mikor azt gondoltad, benőtt már eléggé a fejed lágya, és már nem buksz el ilyenekben, hopp, az élet bebizonyítja, hogy dehogynem. Ő is kedves, sokkal több a közös témátok, sokkal jobban harmonizál a személyiségetek, ellenben jövőkép nincsen.


Mit tennétek? Képesek volnátok lemondani a biztos kényelkemről, hogy önmagatok lehessetek, azzal, akibe beleszerettetek? Lehet, hogy nem tart soká, de nem is érdekel mert megtalálod mellette az elveszett önmagad... Képesek lennétek ekkora fájdalmat okozni annak, aki szeret titeket?


2011. aug. 15. 09:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

azért én még leírom a véleményemet :)

én sose bántanám meg a barátomat, több éve vagyunk együtt, még akkor se, ha tegyük fel az újjal akár boldogabb is lennék

2012. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szia! Régi a kérdésed, de megkérdezhetem, hogy megbántad-e visszagondolva azt, hogy az új szerelmet választottad? Hasonló dilemmám van...
jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!