Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kémkedik utánam anyám?

Miért kémkedik utánam anyám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok úgy netezni, hogy anyám ne figyelne. Nem az h ott áll mögöttem és néz, hanem (a nappaliban vana sz.gép és a konyháról rálátni) mindig akkor kezd el pl mosogatni, amikor én odaülök és látom a monitor tükröződésében h egyfolytában ide figyel. Utálom h nem tudok pl felmenni a Facebookra anélkül h valaki figyelne. Nem akarom vele megosztani a magánéletemet. Párszor mondta h ugye elmondom ha lesz barátnőm. mondom elmondom, de mondja a f*szom. Ha megyünk vhova a haverokkal pontosan be kell számolni h hova megyunk, mit csinálunk. Ha a barátnőmmel vok ő mindig bejön a szobába csak úgy.

Egyszerüen idegesít és nem tudom h mit csináljak. :S

Amúgy tisztelem és szeretem őt, soha nem mondanék neki olyat, amitől megbántódna. 17/F


2011. aug. 13. 14:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy zavar
2011. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kajakra mondd el neki, hogy zavar.

Lehet, hogy azért csinálja, mert nem bízik meg benned, hogy normális vagy... De 17 évesen azért ez elég gáz.

2011. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg elenged a barátaiddal lógni,addig nincs gond.Ha a barátnőd átjön,akkor kérj tőle előre kaját,meg üdítőt és mond meg neki,hogy másra nincs szűkségetek,úgyhogy ne zavarjon.Finoman mond el neki!
2011. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17 éves fejjel már elég nagyfiú vagy ahhoz, hogy leülj anyáddal beszélni és megmondd neki, hogy zavar Téged ez.
2011. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mármint mi gáz 17 évesen? Szerintem nincs itt semmi gáz, adott egy probléma, amit meg kell oldani, ennyi. Nem jó így látatlanban minősítgetni senkit, szerintem...

Tényleg zavaró lehet, engem is idegesítene :S Nem lehet tudni, hogy anyukád miért csinálja? Amúgy jó a viszony köztetek? Nem csináltál mostanában olyasmit, ami okot adhat arra, hogy ne bízzon benned? (Persze nem tudhatom, milyen vagy, csak próbálom a szituációt több oldalról nézni, pl. pia/drog témában tudnak a kamaszoknak merész húzásaik lenni...) Mert ha esetleg ez a helyzet, akkor még megértem, ha aggódik, és még azt is mondanám, hogy okkal.

Ha nincs semmi ilyesmi, és csak szimplán kíváncsiskodik, akkor mondd meg neki, hogy ez zavar téged és kész, persze csak finoman, hogy ő is lássa, hogy meg szeretnéd beszélni vele a dolgot és nem szemrehányást akarsz tenni.

2011. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az első pár mondatom a 15:00-s válaszolónak szólt...
2011. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1. mosogass el előtte, mielőtt leülsz gépezni :D

2. sztem csk félt, azért akarja tudni h merre jársz.

később ha neked is lesz gyereked te is visszafogsz emlékezni ezekre és akkor majd megérted.

2011. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs oka nem megbízni bennem. Nem iszok, nem cigizek, nem füvezek. A viszony jó köztünk tisztelem őt, csak nagyon félt engem és ez már eléggé kínos ha a barátaimmal vagyok. A szex tabu a családban, elég régimódiak vagyunk. Engem úgy neveltek, hogy tiszteljem a szülimet és még csak vissza se szoktam nekik pofázni.
2011. aug. 14. 12:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg az a "jógyerek" típus vagyok.
2011. aug. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!