Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy enyhíthetném a...

Vajon hogy enyhíthetném a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy én márt elég rég óta dohányzom, de sose sunyiba... Hisz aki fél az minek csinál ilyet alapon.

Szóval nemrég éppen a buszmegállóban voltam és nagyban pattyogtam magamnak, mikor egyik rokonom elbiciklizett elottem és merezgette rám a szemeit. Hát eléggé megjártam ezt a konnyelmu felfogást hisz egybol leadta a drótot az apámnak , és vele sosem volt jó a kapcsolatom. Szóval a minap felhívott és azt mondta hogy nagyon gyórsan mennyek el hozzá mert valamirol akar velem beszélni(anyámmal lakom mert elváltak )

Nos, ismerem az apámat és valószinuleg 30 percet fog rám torkaszakadtából ordítani amíg meg nem sért valami sunyi dologgal és lelépek.

Aztán egy hónapig ki leszek tiltva a házbol.

Az lenne a kérdésem hogy ha esetleg vinnék neki valami finom bort amit szeret az nagyon nyilvánvaló lenne vagy enyhítené a hangulatot és nem kéne megint ilyen cirkuszt csinálni aminek (mint mindig) az lenne a vége hogy mind a ketten megsértodunk és én még csak azért is, mert h o ilyen bunko velem még tobbet bagózzal( ez nem torvényszeru, de magamat is ismerem és aztis tudom hogy csak o tud annyira felidegesíteni hogy úgy viselkedjek mint valami hulyegyerek).


Egyébként 15 éves fiú vagyok.


2011. aug. 13. 01:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az hogy ennyi évesen dohányzom elhiszem hogy eggyeseknél elitélendo dolog. de kérlek most ne iylen jellegu válaszokat adjatok.
2011. aug. 13. 01:19
 2/14 anonim válasza:
92%

Szerintem ne vegyél neki semmit, ne akard "megvásárolni" őt.

Nem ítélem el, mert én is akkor kezdtem el dohányozni, de ha belegondolsz jogosan fog leszidni (az már más kérdés, hogy milyen modorban),de ezt most el kell viselned, mert te csinálta a "bajt" szal viseld a következményeket.

2011. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért, milyeneket? 15 évesen dohányozni nem helyénvaló, (dohányzom én is, mielőtt szó érné a ház elejét!), és Édesapádnak nyilvánvalóan igaza van, ha letol érte.

Ahogy látom, egyikőtök 19, a másik egy híján 20, mert, ha Apukád nem is kezeli higgadtan a konfliktusokat, Te sem lehetsz valami sarokban megülő minta jó gyerek...

Ezen pedig nincs mit enyhíteni, maximum azzal, ha elfogadod, hogy igaza van, és nem próbálsz visszafeleselni, mikor JOGOSAN leszúrnak.

22L

2011. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó , elismerem nagyon sok a hiba abban amit leírtam, és elnézést is kérek. De ez izgat engem most a legkevésbé. Már bocs. Ha a tartalmat megérted akkor nincs gond
2011. aug. 13. 01:27
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem félek a kovetkezményektol. Illetve pontosabban attol hogy letol. Csak az zavar nagyon hogy nem hagy magszólalni, kikiált mindenféle trógernek, és ekkor elszakad a cérna. Szóval a borral azt akartam elérni hogy kedvesebb hangnemben vitassa meg velem azt a dolgot. és akkor még talán le is tenném. De akkor ez egy ilyen kis ajándékal reménytelen igaz ? :)
2011. aug. 13. 01:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukád tud róla? Ő mit szól hozzá?

Apud meghallgatod, válaszolsz neki, és úgy teszel mint aki megértette. Ennyi. Nem foglalkozz vele. Előtte meg nem fogsz rágyújtani, ilyen egyszerű.


Tudom, hogy sok embernek ez nem fog tetszeni, de ez az én véleményem. Ha valaki tud okosabbat mondani, akkor írja le.

2011. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 01:36 vagyok.

Nem foglalkozz vele helyett, ne foglalkozz vele.

2011. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Egyet értek az utolsó hozzászólóval, nem fog megenyhülni szerintem az apukád egy bortól vagy bármi mástól. Tényleg állj elé, hallgasd végig igazából semmit sem kell mondanod neki, mert szerintem nem is tudsz, de kibírod és elmész, max ha felidegesített, akkor pár sarokkal arrébb rágyújtasz.

(És szerintem is jobban tennéd, ha leszoknál, mert én is le akarok csak én már több éve benne vagyok s nagyon nehéz)

Második voltam.

2011. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbajos ne vigyél neki bort, még a végén fejbe vág vele..
2011. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Még jó hogy itt kb. 3 ember tud helyesen írni... Inkább a magyar nyelvtant tanulmányozzátok ne a gyakorikérdéseket. A kérdező meg inkább magyar órára menjen a tojáshéjas seggével, mint cigizzen a buszmegállóban.


23/F

2011. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!