Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire fog hasonlítani a gyerek?

Kire fog hasonlítani a gyerek?

Figyelt kérdés
Magyar nő vagyok, világosbarna, hullámos haj, kék szem, világos (sápadt) bőr. A férjem japán. Fekete, egyenes haj, sötétbarna szemek, napbarnított bőr. Terhes vagyok tőle. Milyen arányban/valószínűségben fogja a baba a tulajdonságainkat örökölni?
2011. aug. 12. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
nem 99%ban feketek vagy kesobb sotet barnak persze fugg az europai hajszinetol ..de szoke, voros sosem lesz
2011. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem az anyám zöld szemű, hullámos világosbarna hajú, fehér bőrű, az apám pedig japán.

Barna szemem van és enyhén hullámos, barna hajam, világos bőröm.


Élnek világos szemű japánok de tényleg nagyon ritkák, szóval kis valószínűséggel születik világos szemű baba. Az unokák születnek majd nagyobb eséllyel világos szemmel, mert a recesszív génje az lesz. (világos szemű pártól 50% eséllyel)

2011. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Segítsetek légyszi!Én magyar vagyok,a férjem Buenos Aires-i És terhes vagyok. Nekem zöldes KÉK a szemszínem,és elég sűrű,a férjemnek barna a szeme,nem sűrű,nem is ritka,pont jó! Milyen lesz a gyermekünk,melyikünk hajszínét és szemszínét fogja örökölni? Itt van két kép,körülbelül ilyen az én,és a férjem hajszíne! Légyszi segítsetek! [link] [link]
2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Bocsi,véletlen kihagytam,a hajam sűrű,és a férjemnek nem annyira!
2014. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
a sok tudatlan ázsiai utálóknak üzenném, hogy a magyarok egy belső-ázsiából származó népcsoport... (ergo ti is "sárgák" lennétek ha idő közben nem keveredtünk volna össze mindenféle néppel)
2017. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!