Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire fog hasonlítani a gyerek?

Kire fog hasonlítani a gyerek?

Figyelt kérdés
Magyar nő vagyok, világosbarna, hullámos haj, kék szem, világos (sápadt) bőr. A férjem japán. Fekete, egyenes haj, sötétbarna szemek, napbarnított bőr. Terhes vagyok tőle. Milyen arányban/valószínűségben fogja a baba a tulajdonságainkat örökölni?
2011. aug. 12. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Napbarnított bőr... ez vicces. A gyerek az alap bőrszínt örökli. Nem lesz attól barnább, mert az apja napbarnított.

Mint ahogy nem lesz lila szemű sem, ha az anyja lila kontakt lencsét hord...

2011. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ázsiai gének erősebbek, szóval nagy valószínűséggel lesznek ázsiai vonásai, ami nagyon szép. :) Gratulálok a babához, és ha engem kérdezel, mindegy hogy kire fog hasonlítani, egy tündérke lesz. :)
2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, és persze, mindegy milyen lesz, nekünk ő lesz a leggyönyörűbb, csak annyira izgalmas belegondolni. =) A napbarnított bőrt meg úgy értettem, hogy általában véve barnább a bőre, mint egy átlag európainak, csak nem tudtam jobban kifejezni.
2011. aug. 12. 21:35
 14/25 anonim ***** válasza:
10%

És most végezetül, énekeljük el a Lencsi Lányt, és tapsikoljunk! Juhéé!!!


Egy sliccelt szeművel több lesz a világon. Így is az emberiség több, mint fele sárga. Gratulálok!

2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barna szemet kb borítékolhatjátok, mert csak úgy lehetne kék, ha az apában is van kék szemszínt okozó allél. Mivel a férjed japán, szerintem ennek elég kicsi az esélye (még sosem láttam kék szemű japánt, nem tudta honnan örökölni...). Tőled kéket fog kapni, a férjedtől barnát és a barna lesz a domináns.
2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szeretnék gratulálni! :-) Biztos nagyon aranyos baba lesz!! A félvér gyerekek mindig nagyon szépek. :-) Az ázsiai géneket jobban fogja örökölni,ez biztos.
2011. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő félig japán félig fehér. A paraszt válaszolók, ha látnák úgy kellene az állukat felszedegetni, hogy milyen szép. A félig ázsiai félig fehér férfiak és nők nagyon szépek! A simán ázsiaiak nekem nem tetszenek, de ami a kettőből összejön, az nagyon szép. Szerintem még egy ilyen szép keveredés nincs.

2011. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
23:23-as. Teljes mértékben igazad van. Titokban én is arról álmodozom,hogy ázsiai férfitől születik gyerekem. Ne nézzetek hülyének,de tényleg így gondolom. :DDD
2011. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem is azsiai parom van es itt ahol elunk sok a felver gyerek es felnott es nagyon szepek a legtobb felnott felver , szinesz vagy enekes .az azsiai genek erosebbek szoval a pici baba jobban hasonlit azsiaira es mikor felnott lesz atut az europai

ez a legjobb parositas europai- azsia

2011. aug. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
23:23 a képen lévő lánynak ez a természetes hajszíne?
2011. aug. 13. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!