Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval: ki mit gondol erről a...

Hailey13 kérdése:

Szóval: ki mit gondol erről a kedves kis témáról?

Figyelt kérdés

[link]



szerintem undorító. belőletek ez mit váltott ki?


2011. aug. 11. 16:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20:08 azért remélem a gyerekeidbe több empátia fog szorulni, mint beléd.
2011. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
23:37 figyelj már ide... azzal hogy itt fröcsögtetitek a nyálatokat hogy juj de mocsok meg ilyen olyan büntetés és hasonlók kellenének az "apának", attól szerintetek nem lesz több ilyen a világban?? vagy meg nem történté tudjátok tenni a történteket?? nem...na hát akkor én minek álljak be a ti sorotokba?
2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mennyi önző és magánakvaló ember van.hát sajnos nem mindenkiben van empátia.hihetetlen.egyébként ezért harcolni kellene.szörnyű,hogy vannak ilyen emberek.ezeknek gyerek?minek?.szerencsétlenek.gondoljatok bele,mit érezhetett az a védtelen gyerek.és az anyja hol a volt?én sírni tudnék ha ilyet hallok.nekem van egy másfél éves kisfiam,nagyon nehéz vele,mert hisztis,akaratos,a párom külföldön sajnos az anyagiak miatt.kihoz a sodromból a kisfiam néha,de eszembe nem jutna,h megüssem.remélem úgy fog szenvedni az apa,ahogy a gyerek mikor bántotta.szegényt.csak ez a véleményem.bocs,h hosszú
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!