Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval: ki mit gondol erről a...

Hailey13 kérdése:

Szóval: ki mit gondol erről a kedves kis témáról?

Figyelt kérdés

[link]



szerintem undorító. belőletek ez mit váltott ki?


2011. aug. 11. 16:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
bocsesz:DDDDD
2011. aug. 11. 16:33
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
5 év napi 3 seggbeqúrással pont elég fincsi lesz neki, h később ilyen eszébe se jusson.
2011. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
A karja meggyógyul, a fogai majd kinőnek. De vajon a kis lelke mennyire sérült? Még csak 11 hónapos, bizonyára nem lesznek képes emlékei az eseményről, de biztos, hogy a tudattalattijában romboló hatású, ami akár az egész életére kihathat.
2011. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Örülök, hogy felépült a kicsi, és szerető környezetben van. A "kedves" apjának meg igen, a napi 3 seggbe kezelés éveken át pont jó lesz. Azért írom ezt, mert gyermekbántalmazás témában végzek kutatást, és bizony ez a kicsi fiú még nagyon jól jött ki ebből a szörnyű helyzetből. Nem is gondolnátok mennyire sok csecsemő és kisgyerek hal borzalmas halált a szüleik, gondozóik hanyagsága, elmebaja végett (nálunk fejlettebb országokban!). És bizony sok esetben az igazságszolgáltatás sem működik jól.
2011. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Vissza kell hozni a halálbüntetést, pont az ilyen trógerek miatt. És most még finoman fogalmaztam.
2011. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
épp most mondták a tv-ben, hogy nem is biztos hogy az apa tette. Szóval akár ki is tette lehet hogy megússza
2011. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

17:01

Az a baj, hogy nálunk nem "iagzsásszolgáltatás" van, hanem "jogalkalmazás".

Ezért is tartom helyesnek pl. az iszlám büntetéseket.(Természetesen leszámítva néhány túlkapást.)


Vajon a sok cigány merne-e lopni, ha tudná, hogy ha elkapják, akkor levágják a karját? (Bár a lopás-csalás a vérükben van. Valószínűleg az ország tele lenne csonla cigányokkal...)

2011. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
csonka*
2011. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez csak vmi fáma. Most komolyan araboknál ha ellopsz egy tyukot es elkapnak röpül a karod??
2011. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szégyen...de attól hogy én ennek tartom, még nem lesz jobb... az az igazság, hogy addig amíg nem az én gyerekemet bántja valaki, nem érdekel hogy mások mit csinálnak...egyéni szocproblem.
2011. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!