Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt vagy külön látogassuk...

Együtt vagy külön látogassuk a szüleinket?

Figyelt kérdés
Szombaton volt az esküvőnk, mi a férjemmel 1 órányira lakunk a szüleinktől, érdekelne, hogy ti közösen vagy együtt oldjátok meg a szülőkhöz való látogatást? A férjem úgy gondolja, h innentől majd együtt kellene menni hozzájuk, viszont néha mégis jó lenne néha külön is. Szóval, engem az érdekelne, hogy ez máshol h van?
2011. aug. 11. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem találok a látogassunk szóban semmi rosszat, de én is haza fogok járni a szüleimhez, ha erre gondolsz :) Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek :)
2011. aug. 11. 13:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egyedül is és a párommal is lemegyek a szüleimhez. Nincs ebből gond. Neki nincs ideje vagy kedve jönni akkor megyek egyedül. De ha lehet velem tart.

22/N

2011. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
együtt,de nem csak mióta házasok vagyunk.Mióta együtt élünk,mivel akkor még mkettőnk szülei messze laktak.Most anyuék szemben laknak velünk,anyósék 3 órányira,egyértelmű,h együtt megyünk.
2011. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!