Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám eltiltott mindentől! Mit...

Apám eltiltott mindentől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn jött a barátom, viszont már késő volt.. Apa ezért felkapta a vizet és másnap veszekedett velem, hogy miért kell olyan későn jönnie, mikor ők már le vannak feküdve stb.

Kedden estére fölhívott, hogy jön.. most kicsivel előbb jött mint hétfőn, s mikor kikísértem s visszajöttem apa ott várt a szobámban és veszekedett velem, aztán megpofozott, s folytatta, hogy nem mehetek sehova, nem találkozhatok vele sem kint sem be nem jöhet, meg ha lesz egy rossz jegyem is, akkor kapok, ha megtudja, hogy elmegyek valahova eltöri a lábam, és ha ez az egész nem tetszik mehetek ahova akarok. meg, hogy egy tróger semmirevaló leszek mindig..

De engem soha nem hallgat meg, hiába mondtam, hogy azért nem tudott előbb jönni, mert egy haverjával jött és elromlott a motor és azt csinálták. Meg, hogy nem tud akkor jönni amikor csak akar.

Amúgy is nagyon távol állunk apával egymástól, de ezek után még távolabb.

Mit tegyek? Apám büntetései nem 1-2 napra/hétre szólnak, szóval ha valami csoda folytán apám nem enged, akkor iskoláig nem találkozhatunk.. Amit én sem és ő sem bír ki.. [volt 1 hétig kirándulni, azt is nehezen bírtuk, hát akkor 1 hónapot!] :((


2011. aug. 10. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mikor ők már le vannak feküdve"


a macska meg föl van mászva a fára

2011. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én 15

a barátom 17 (fél éve vagyunk együtt)

De amúgy már évek óta járok discoba meg péntekenként, meg más napokon ki, a haverokkal, és már volt régebben is barátom..

Apa, anyát hibáztatja, hogy nekem minden meg van engedve.. Van mikor enged, de egyszer-egyszer vannak ilyen húzásai..

Pedig, tényleg, amit kell, itthon megcsinálok.. Nem értem:/

Meg egy kicsi faluban lakunk, ahol mindenki ismer mindenkit, itt lakom a központban, nem is szoktam messzire se menni, a barátomat ismerik, sőt az apukájával gyerek korukban jó barátok voltak.

2011. aug. 10. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj, 1 hónapig nem látnátok egymást? Úristen! (Amúgy szeptember 1-ig nincs egy hónap, ha tudnál számolni)


És igen, mi az a "le vannak feküdve"? Milyen nyelven van?

2011. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Képzeld tudok, nálunk szeptember 12.-én kezdődik a suli..

Ők már lefeküdtek aludni.. megfelel?

2011. aug. 10. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen, így már inkább. De akkor most te is legyél lefeküdve, egy kis délutáni szundika nem árt. (Tudod, mint 2 éve az oviban.)
2011. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak féltenek és tény h. senki nem örül ha túl későn jönnek vendégek,de azért lehetne engedékenyebb ilyenkor nyáron.Nem nagyon tudsz mit tenni.Majd ha idősebb leszel akkor azt csinálsz amit akarsz.Illetve tanulsz abból, hogy te majd hogyan neveld a gyereked...
2011. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ennyire parasztok, hogy lehetnek az emberek..

Tudjátok, nem bánom, hogy nem élek köztetek..

Akár hogy is lenézitek Romániát, mégis százszor normálisabb emberek vannak itt, mint ott.. úgy látszik..

[Tisztelet a kivétel!]

2011. aug. 10. 12:00
 9/10 A kérdező kommentje:

Amúgy az előző komim, nem az utolsónak szólt.

Épp ez az, hogy nyár van.. suli közben nem szokott jönni csak hétvégén.

2011. aug. 10. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretném, ha a lányom barátja éjszaka járkálna be hozzánk, mikor mi már lefeküdtünk, pláne, ha csak 15 éves a gyerek. Apukád megmondta előző nap, hogy ne jöjjön este a fiú, erre mégiscsak beállított, ezek után dicséretet vártál? Engem sem érdekelne a magyarázat, ha egyszer megmondtam, hogy nem jöhet. Ha pedig elromlott a motor, és tudta, hogy emiatt csak későn érne oda, akkor maradjon otthon, hiszen úgyis veszekedés lesz belőle, mint ahogy lett is.
2011. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!