Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha másnak sikerül akkor nekem...

Ha másnak sikerül akkor nekem miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség ezen gondolkozni de már tényleg zavar. Az összes barátnőmnek van már barátja (oké, nem olyan komoly de egyszer el kell kezdeni és legalább mondhatják egymásnak, hogy szeretlek :D) csak nekem nem. Pedig nem vagyok csúnya, de szép sem. Átlagosnak mondanám magam. Igaz h nem mutogatom magam meg ilyenek de én úgy gondolom h általában kedves vagyok. És tudok jófej is lenni. Volt már 1-2 olyan fiú aki szeretett volna összejönni velem de azok olyanok is voltak. Nem szoktam keresgélni mert szerintem az úgyis magától fog jönni majd egyszer. De nem hiszem el, hogy a barátnőim közül csak pont én vagyok ilyen. Mindenki összejön mindenkivel...van olyan akinek már több is volt (mondjuk azokra nem vagyok irigy...). Miért csak én vagyok ilyen? Lehet, hogy azért mert nem hagyom magam?

14/L


2011. aug. 8. 19:11
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát nem vagy egyedül! De hidd el, inkább várj egy kicsit minthogy, egy nagy k**vának tartsanak! És szerintem ne kezdj a már szinte felnőtt pasikkal!(17-18-tól felfelé)

Majd rád talál a szerelem!

(:

2011. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező 14 évesen párkapcsolatban élni. 16 évesen sem. 18 évesen sem. Majd megtörténik, ha eljön az ideje. A barátnőid példája nem feltétlenül követendő.
2011. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ha választanom kellene akkor 1, max 3 évvel idősebbet választanék. Tudom, hogy nem kötelező...de ha mindenkinek van akkor nekem miért nincs?
2011. aug. 8. 19:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg gondoltam már arra is, hogy inkább várok és utána évekig boldog leszek (talán életem végéig is) és nem jövök össze fűvel-fával, hogy max 2 hónapig együtt legyünk...
2011. aug. 8. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első pasim kb 16 éves koromban volt! Simán ráérsz még, hiszen, ha jól gondolom, most felvételiztél középsuliba, vagy már ott vagy, vagy még fogsz:) mindegy, most ez úgyis egy tanulós időszak! És ami késik, nem múlik! Az egyetemen több pasi jött oda hozzám olyan szándékkal, h össze akar jönni velem, mert tetszem neki, mint amennyiről valaha is álmodtam volna:) Egyetem előtti 3 évben volt 3 szörnyű pasim, egyetemi első évemben 2 okos, aranyos, rendes, segítőkész, értelmes:) Úgyhogy ne keseredj el:) Amúgy egy kis kötöszködés: nem mindegy, h csak mondjátok egymásnak h szeretlek, vagy így is van?:D:P Tanulj, menj egyetemre, és klassz pasik várnak tárt karokkal:) Ott nincs megkülönböztetés, a csajok sem tépik egymást, a pasik sem köcsögök:) Én ezt tudom javasolni:D
2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipoben jartam anno. Bekerultem a gimibe es majdnem minden bnomnek lett pasija. En pedig egy evet vartam, amig ramtalalt a nagy szerelem. Nekik azota mar jottek-mentek a fiuk, szakitasok, megcsalasok...En pedig azota meg mindig Vele vagyok! Erdemes volt varni. :) Ja es megjegyeznem nem vagyok csendes, visszahuzodo, csunya lany, akire sosem nezett senki. Ugyhogy fel a fejjel!
2011. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ahhoz neked is tenni kell valamit

ha azt látják rajtad hogy ez zárkózott befelé forduló lány vagy nem fognak közeledni.

2011. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú mintha pont én írtam volna . Mindenki azt mondja hogy mennyire csinos vagyok meg minden de mindig csak a szar pasik jönnek oda hozzám :( ! Akik meg nekem bejönnének azok meg észre sem vesznek ha meg észre vesznek akkor nem mutatják ki az érdeklődésüket . Bezzeg a barátnőimnek mindig full pasijuk van :S . És én ebbe már nagyon bele voltam betegedve . :( De még tovább is sorolhatnám .... szóval ne bánkódj nem csak te vagy így vele ! De bizalom mindennek eljön az ideje és én is ebben bízok ! 16L
2011. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!