Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostantól én leszek a család...

Mostantól én leszek a család "fő vesztese". Szerintetek is az vagyok?

Figyelt kérdés

Még soha sem volt barátom, pedig már lassan 22 éves leszek. (Igen tudom, van velem valami gáz, tudom is hogy mi: nagyon visszahúzódó, önbizalomhiányos vagyok mióta az eszemet tudom. Nehezen alakítok ki kapcsolatokat stb)


Na de a történet: van egy unokatesóm aki olyasmi mint én. 36 éves, és még csak most megy férjhez. Eddig mindig ő volt az akit a család kibeszélt: "vénlány, deffektes, válogatós, neki már úgysem lesz férje/gyereke" Ő most már révbe ér, és én vagyok korban a következő, akit már lehet majd piszkálni.


2011. aug. 8. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogyis. nem leszel vesztes. a család meglehet, h téged vesz a szájára, de ne add fel ilyen könnyen. unokatesóm is 25 évesen szedte fel a barátját. az elsőt... nagyon boldogok együtt:) jó állása van emellé... eddig szánták, most irigylik.
2011. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na szép kis családod van. Már bocsi ez nem sértés...Az én családom is ilyen rossz indulatú :S

Nem tudok mit mondani. Csak te tudsz egy kicsit jobban megnyílni. Miért van önbizalomhiányod? A külsőd miatt?:) Azon tudsz változtatni. Különben se kell fú de jó csajnak lenned, hogy észrevegyen valaki. Meg te is kezdeményezhetsz...;)

2011. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele,hogy ki mit mond!!

Ráérsz te még férjhez menni,meg ilyenek,előbb éld ki magad.Járj moziba,csendesebb diszkókba,kirándulni,vagy amit szeretsz.Neked még nem kell "lekötnöd"magad.Még semmiről nem maradtál le...

2011. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdhetném úgyis, hogy sorstársak vagyunk és ugyanezek a gondjaim nekem is, mármint az okok és még az életkor is stimmel.

Meg unokatesóm ugyanannyi, mint én, de neki már a nem tudom hanyadik barátja van.

Nem vagy vesztes, bár tudom, hogy idegesítő mikor azzal szekálnak, hogy nincs senkid. És persze legbelül te is vágysz valakire, de ez nem megy egyik percről a másikra.

2011. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint te. 22 éves, eddig no kapcsolat, hasonló lelki paraméterek is... mondjuk mostanra már kicsit lazítottam, és inkább próbálok arra koncentrálni, hogy az életem más terein legyek elégedett és boldog, és nem fogok görcsösen arra koncentrálni, hogy na, akkor ismerkedjünk. Mondjuk nálunk nem ennyire pletykás vénkisasszonyosak a rokonaim (mondjuk évi 1x, jó, ha találkozom velük :P), azt nem tudom, hogy viselném el, ha vki folyton emlékeztetne erre gúnyos hangnemben. Mondjuk asszem ilyen esetben, ha a csíráját is látnám annak, hogy kiszemeltek az unatkozó rokonok arra, hogy rajtam csámcsogjanak, megmondanám nekik, hogy törődjenek a maguk dolgával, és más során csak az csámcsog, akinek üres az élete...
2011. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráérsz különben sem szégyen ha nincs barátod/férjed.Nekem nagybátyám 35 és sohasem volt barátnője.
2011. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!