Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhetsz-e boldog kapcsolatban,...

Élhetsz-e boldog kapcsolatban, ha a párod nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Párom külföldi állampolgár sajnos távkapcsolatban élünk.

Imád engem, a csillagokat is lehozná az égről, figyelmes viszont a szexuális életünk sajnos nagyon nem felhőtlen.

Mivel szóba került, hogy kiköltöznék hozzá (ehhez nekem fel kell adnom a munkámat, itt hagynom a családomat)így nem tudom mit tegyek.. Olyan dolog ez ami idővel alakulhat vagy ami nem megy most az később sem fog??? Szeretem de emiatt a dolog miatt elbizonytalanodtam ... feladok mindent és lehet a végén megbánom??


2011. aug. 7. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele erről?

Én párom is elég furcsa volt eleinte, de megbeszéltem vele, hogy nekem így nem jó, változtassunk, ötleteket adtam neki, segítettem közben, stb. (nem vette sértésnek, mert az elején közöltem vele, hogy elég macerás vagyok, mert általában nem élvezem, hiába kívánom, és az ő mozgásával még annyit se éreztem, ami a megszokott nálam)

5 éve vagyunk együtt, és most már nagyon jó minden köztünk, még ha én ilyen kis furcsa is vagyok még mindig.

2011. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ez a szex mindenkinek alap dolog, és a jó kapcsolat ismérve, de én ezt nem így látom, éltem meg.


Tizenkét évig a világ legboldogabb férje voltam a feleségemmel és áldottnak, teljesnek éreztem az életemet - pedig a szex nagyon gyatra és ritka volt. Én ennek ellenére nagyon szerettem a párom és a személyisége messze kárpótolt midenért. Többször is megcsalhattam volna, de eszem ágába sem jutott, mert őt szerettem. Ahogy volt. Szex nélköl is.


Aztán volt egy autóbaleset.

2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

A problémás szex szerintem egy lehetőség arra, hogy két ember igazi, örök szeretet kapcsolatot és szövetséget hozzon létre.


Valaki csak akkor lehet erős, ha valaki mellette gyenge. Akkor lehet gazdag, ha valaki szegény. És egy kapcsolat és egy szeretet akkor lehet IGAZI, ha nem minden tökéletes. Ha minden tökéletes, akkor egy jó üzlet, egy jó parti, egy jó vétel az egész. De ha gondok vannak és ezen megtanulnak szeretettel továbblépni, akkor igazi szeretetről beszélhetünk, ami kiállta a próbát és a két fél méltó arra a boldogságra, amit egy ilyen szintű szeretet -és nem szex- kapcsolat jelent.


Ha valakinek a szex ennyire fontos, hogy a másikat ezért dobja, hiába is szereti a másik minden más téren, nos, akkor a teszten megbukott.


Az élet majd megtanítja rá. Esetleg kap egy vadbikát aki napjában 20 szor is megdugja, de amúgy csak az: egy tenyészbika.

2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!