Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhetsz-e boldog kapcsolatban,...

Élhetsz-e boldog kapcsolatban, ha a párod nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Párom külföldi állampolgár sajnos távkapcsolatban élünk.

Imád engem, a csillagokat is lehozná az égről, figyelmes viszont a szexuális életünk sajnos nagyon nem felhőtlen.

Mivel szóba került, hogy kiköltöznék hozzá (ehhez nekem fel kell adnom a munkámat, itt hagynom a családomat)így nem tudom mit tegyek.. Olyan dolog ez ami idővel alakulhat vagy ami nem megy most az később sem fog??? Szeretem de emiatt a dolog miatt elbizonytalanodtam ... feladok mindent és lehet a végén megbánom??


2011. aug. 7. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
ha nagy megalkuvó vagy akkor esetleg működhet hosszútávon. ha a szex nem jó akkor előbb utóbb keresni fogsz (még ha nem is ez a célod) egy olyat akivel jó lesz.
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hosszútávon ez nem működik. A jó szex ugyanolyan fontos alkotóeleme egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatnak, mint a szerelem.


Persze a döntés szempontjából az sem mindegy, hogy pontosan mitől nem felhőtlen a szexuális életetek. Lehet, hogy simán lehet rajta javítani, főleg, ha kiköltözöl. Azért távkapcsolatban ez nehéz.

2011. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát távkapcsolatban ezt nehéz megmondani, de ha tényleg a csillagokat is lehozná neked, akkor a mennyekbe is eltud vinni ;)
2011. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ismerős:) van egy fiú (szintén külföldi) akit nagyon szeretek, össze is jöttünk, már régóta ismerem, nagyon okos, helyes, imádok vele beszélgetni de ez az egy nekünk sem megy:( igyekszik, de nem valami ügyes...
2011. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne kockáztass szerintem. Ha eleve ilyen félelmeid vannak, akkor biztos, hogy sokat rágódnál ezen, ami még többet rontana a helyzeten. Kiegyensúlyozott kapcsolathoz fontos a jó szex.
2011. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Beszeltel vele errol?

Tudja, hogy keves amit kapsz?

Nekem is volt "kulfoldi" baratom. En megmondtam egyenesen de nem bunkon, hogy nekem keves a produkcioja. Igyekezett utana nagyon.

En nem akartam vele ugyan soha osszekoltozni v. ilyesmi, ugyhogy veget is vetettem a dolognak. De ha te ugy erzed, hogy jo lenne DE...akkor beszelj vele. Ha megsertodik az oszintesegedert akkor te is tudod a valaszt.

2011. aug. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az ő hibája, lehet, nem találtátok meg a közös pontokat. Beszélni, beszéltél vele erről?

Anno, évekkel ezelőtt én is emiatt hagytam ott a férjem. Vagyis csak akartam, mert kimondtam, hogy vége, de kérte, legyen még egy utolsó szex. Hát az valami fantasztikus volt! És azóta is ugyanúgy igyekszik minden alkalommal. Pedig ennek már 7 éve!

Ha nem mondod, hogy nem oké, sosem fogja megkérdezni: na, jó voltam az ágyban? :)

2011. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnék beszélni vele erről, és javítani, de ha nem megy, örökké szenvedni fogsz mellette... A jó szex elengedhetetlen egy kapcsolathoz. Nem ez az egyedüli legfontosabb, de ha nem jó a szex az csak vitákat generál, csökken a vonzalom, és sose elégül ki az egyik fél teljesen, vagy mindkettő, stb. Minden ilyen kapcsolat szakítással végződik általában.
2011. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Én biztos nem tudnék ilyen kapcsolatban élni és abban sem hiszek, hogy ezeken a hibákon sokat lehet javítani. Mindenkinek van egy szexuális habitusa, ami a személyiségének része, ezen lehet talán többé kevésbé változtatni, de alapjaiban nem. Tehát aki alapvetően nem jó az ágyban, azt sose fogom tudni igazán a saját igényeimre formálni.
2011. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az en ferjem is kulfoldi es hasonlo a helyzet. Mindent megtesz es csak az agyban vannak problemak. Engem annyira nem zavart, de persze az evek soran azert volt 1-2 kisebb vita ebbol. Ha emlitettem regebben, megsertodott, de azota probal valtoztatni, tobbet kezdemenyezni. De olyan nagy fejlodest ne varj tole, hogy majd lepedoakrobata szintre jut, egy kis javulast varhatsz, ha fogekony erre es nem merre szivja a megjegyzeseket. Egyebkent mar beszeltel vele errol meg hogy neked mi lenne a jo? Mert nema gyereknek...


En azt mondom, hogyha mar a hazassag elott ezen gondolkodsz, nem jo. Nekem akkor meg ezzel abszolut nem volt gondom. Szerintem teged ez felorolne, ha mar most ennyire zavar, hogy ezaltal teszed fuggove, hogy igent vagy nemet mondj. En azt csinalnam a helyedben (ha meg ezt nem tetted meg), hogy beszelnek vele errol es ha nem javul a helyzet, akkor nem mennek ki, hisz teged - ugy tunik - hogy ez zavar mar most. Mi lesz 10-20 ev mulva? Es ez meg egy frissebb kapcsolat, kesobb foleg mikor gyerek lesz ez valoszinubb, hogy csak romlani fog, jobb nem nagyon lesz. Neked kell donteni, hogy el tudod-e fogadni vagy sem. Egyebkent megkerdezhetem, hogy hova valosi a baratod? Mert eleg erdekes, hogy ilyen sokan irtatok, hogy kulfoldi es nem jo vele. Kivancsi vagyok, hogy ez miert van, van-e valami kozos pont vagy kulturalis kulonbseg kovetkezmenye-e.

2011. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!