Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átveheti családtag az új...

Átveheti családtag az új személyimet ha nincs nála a régim? Neked mennyi idő alatt jött meg az új?

Figyelt kérdés
Átvehetik a szüleim ha írok felhatalmazást, de nem adják le a régi személyimet? Vagy ez h megy? Neked mennyi idő alatt jött meg? mert 2-3 hetet mondanak de állítólag gyorsabb
2011. aug. 4. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is most csináltattam, épp tegnap jött meg 2 hét után. A nővéremnek is én vettem át, nem kell a régit se felmutatni, csak alá kell írni egy papírt, hogy ki vette át, és ha anyukád vagy testvéred vette át, nem pedig te személyesen, odaírják azt is mellé.
2011. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
két lehetőség közül választhattam h érvénytelenítik a mostanit és akkor majd kiküldik postán, vagy nem érvénytelenítik de akkor be kell érte menni. Én az utóbbit választottam, ezért gondolom h le kell adnom a régit, különben lenne nálam két érvényes(2 hét múlva jár le a mostani)
2011. aug. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!