Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg jelentheti azt,...

Ez tényleg jelentheti azt, hogy megcsal és én nem kapom el?

Figyelt kérdés

Szóval ti, hogyan értelmeznétek ezt a kijelentést?

"Te engem nem kapsz el"!Ha beszélgetünk megcsalàsokról és megemlitem a férjemnek, hogy ki tudja te is a hàtam mögött mit csinàlsz. Soha nem jàrtam utàna, mert bizok benne, ja és hevesen reagàl, ideges lesz amikor ilyen téma hozódik fel.


2011. aug. 3. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szegeny ember...mondott valami jelentektelen dolgot es rogton leb.zizzak meg mindenfele sz@rnak elhordjak.
2011. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszmázik az ürge. Kíváncsi, hogy reagálsz rá. Én mondjuk nem bírom az ilyen tesztelgetéseket, szerintem éretlen személyiségre utal. Valószínűleg nem csal meg, mert akkor kínosan ügyelne rá, hogy ne mondjon semmi olyat, ami akár csak utalhatna rá...
2011. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, arra értette, hogy azért nem kapod el, mert nem csal meg, tehát nem is tudod. Ti nők, ne kombináljatok mindig.
2011. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!
2011. aug. 3. 14:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán tényleg csak azt akarta jelezni, hogy nincs okod félni, de lehet, hogy szimplán el akarta ültetni a bogarat a füledben, de semmi komoly :)
2011. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!