Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene viselkednünk?...

Hogyan kellene viselkednünk? Hogyan kell élni valás alatt de egy háztartásba 2 gyerekkel? Miközbe én 3-szór anyi pénzt keresek mint a feleségem.

Figyelt kérdés
A feleségemmel válni fogunk, persze ő akarja! Én még mindi szeretem, de már nem akar velem élni. Részéről kialakúlt valami utálkozás, amit nehezen viselek.Bármit teszek vagy kérdezek mindig úgy gondolja, hogy őt akarom boszantani.Anyagi dolgokban mi lenne a reális?Én úgy gondolom, hogy 50,50százalákba kellene fizetni mindent.
2009. ápr. 8. 09:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok pénzcentrikus hanem inkább ő. csak, hogy elhagy ezért nem szeretném tovább fizetni a lakásrészlet és a rezsi egészét, az életét. Ha elhagy akkor meg kell tudnia mi az igazi felelősség. 16 éve vagyunk együtt, a szülei után én voltam az egyetlen akivel élt és amit tudtam megadtam neki, nem szenvedett hiányt semmiből. Még nem tudja hogy kell igazán küzdeni az életért, hogy fen tudjon maradni.
2009. ápr. 8. 19:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

a pénzt (ahogy később az eltartásit is) nem a feleséged, hanem a gyerekeid kapják. Az ő nevelésüket tartsd szem előtt.

2009. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt mindenképpen szem előtt tartom, de most amig együtt neveljük őket adig szerintem mindent felesbe kellene fizetni. Persze nem megy mert az ő fizuja 70 ezer ami semmire sem elég. Tehát ha elfogy a pénze akkor kénytelen vagyok az anyagi terheit átválalni.
2009. ápr. 8. 20:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg rendezni a kapcsolatot. Te biztos hogy nagyon szereted őt, és ott próbálsz meg neki "fájdalmat okozni", ahol tudsz (anyagiak). Vidd el hétvégére kirándulni gyerekek nélkül, és próbáljátok meg helyrehozni. Szerintem még nincs veszve semmi, csak kicsit ellaposodott az egész. Sok sikert!
2009. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!