Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem birom elviselni ezt a...

Mar nem birom elviselni ezt a helyzetet mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fèrjem reggeltol estig dolgozik .en meg nem dolgozom. Egyedul vagyok otthon es majd meghalok az unalomtol .amikor itthon van csak tv-zik, alszik stb .en mar nem birom ezt kb 2 honapja mar nem voltam sehol sem csak a boltba. Es hiaba mondom neki ,h hasznaljuk ki az idot amikor itthon van (kozos program ) stb o nem akarja :( A szuleimek nem laknak kozel hozzank 500 km tavolsagra vannak.mit tegyek?
2011. júl. 29. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ő nem szeretné hogy dolgozz?? és te? neked megfelel hogy üresen telnek a napjaid? ne hagyd hogy a férjed mondja meg mit csinálj. igenis keress munkát vagy valami tanfolyamra iratkozz be.
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Én is úgy vagyok,mint a 12:59es válaszoló,hogy külföldön vagyok,a lakótársakon kivül nem találkozom magyarokkal:)

De én sem unatkozom,mert takaritok,mosok,főzök,bevásárolok,tanulok nyelvet néha...zenét hallgatok:)

A párom dolgozik,nem sokat van velem,csak hétvégén...de én megértem,hogy fáradt,és nincs kedve esténként szórakoztatnia engem...!!

Kösd le magad...menj el sétálni,olvass,rejtvényezz,nézz filmeket!!

Nem értem meg én sem a helyzeted,mert én is egész nap egyedül vagyok,és nem tudok senkivel elmenni sehova,nem ismerek senkit,mégis feltalálom magam!Próbáld lefoglalni magad azzal,amit szeretsz csinálni:)

2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha már nem bírod elviselni, akkor változtatsz.


Most nekem inkább úgy tűnik, hogy elviseled te még ezt egy darabig, hiszen panaszkodsz, tanácsot kérsz stb. Ha tényleg nem bírnád már, akkor ellenben cselekednél. Azonnal.


Volt egy gyerekorvos ismerősöm, aki a következőt mondta, amikor arra panaszkodtak neki, hogy a gyerek nem alszik, és nagyon válogatós az ételben: "Éhes gyerek eszik, álmos gyerek alszik." Ennél jobb megfogalmazást én sem tudok erre. Igaz, hogy ez a dokinéni Afrikában gyógyított pár évig, másképp látta az életet, mint mi. Sokkal tisztábban.

2011. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Tudjàtok az a baj, hogy amikor a feleség otthon van, csakis a monotonsàg jellemzi az életét. Hiàba làt el mindent a lakàsban, nem tud talàlkozni ùgy emberekkel és ismeretséget szerezni. Aki megteheti és dolgozik, annak sokkal jobb.
2011. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kedves utolsó, bár én még ott vagyok leragadva, hogy "nem engedi" a párja, hogy dolgozzon. Felnőtt ember vagyok, saját akarattal, ha annyira dolgozni akarok akkor megyek és nem kérem a párom beleegyezését.
2011. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tanulj nyelvet, járj edzeni, dolgozz!
2011. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát én szívesen cserélnék veled,mert nagyon szívesen lennék még itthon a kisfiammal,de nem tehetem,januárban menni kell dolgozni,nem engedhetjük meg magunknak,hogy kiessen az én kis 80-90ezrem.Úgyhogy egyáltalán nem tudlak sajnálni,amiért a férjed eltart és nem kell dolgoznod.Valamit valamiért.
2011. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
dejólmegy hogy így 1 fizetésből megvagytok azt még unatkozol is..pff
2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!