Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem birom elviselni ezt a...

Mar nem birom elviselni ezt a helyzetet mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fèrjem reggeltol estig dolgozik .en meg nem dolgozom. Egyedul vagyok otthon es majd meghalok az unalomtol .amikor itthon van csak tv-zik, alszik stb .en mar nem birom ezt kb 2 honapja mar nem voltam sehol sem csak a boltba. Es hiaba mondom neki ,h hasznaljuk ki az idot amikor itthon van (kozos program ) stb o nem akarja :( A szuleimek nem laknak kozel hozzank 500 km tavolsagra vannak.mit tegyek?
2011. júl. 29. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
csinálj magadnak napközben programot.járj el edzeni, tanluj valamit.nem kell otthon ülnöd mindig. vagy keress munkát, akkor nem fogsz unatkozni.
2011. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban keress magadnak valami elfoglaltságot. Ha ő egész nap dolgozik, akkor valóban fáradt lehet.
2011. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Menj el te is dolgozni, ne egész nap csak unatkozz otthon.

2. Ha a férjed egész nap dolgozik, akkor este érthetö módon hullafáradt, és nincs kedve még téged is szórakoztatni.

2011. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok mint te.

A férjem dolgozik,én meg otthon vagyok.Ha haza jön fáradt.Én meg is értem,így lefoglalom magam.Délelőtt egyedül elmegyek úszni,edzésre,vagy csak besétálok a városközpontba nézelődni.Ha otthon vagyok akkor mindig valami új ételt próbálok sütni,főzni.Olvasgatok,filmeket nézek,és ha a lustaságot legyőzőm akkor neki állok angolt tanulni..

Én kicsit rosszabb helyzetben vagyok,mert külföldön még magyarral sem találkozom..

2011. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdezhetetem,hogy miért nem dolgozol?
2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos Én is munkanélküli vagyok jó pár hónapja,de valahogy sosem unatkozom.Takarítom a lakást,mire végig érek már kezdhetem elölről,rendezem a dolgainkat,bevásárolni járok,minden nap főzök,intézem a befizetni valókat,nagytakarítás,és még rengeteg mindent csinálok.

Nem is értem,hogy tudsz unatkozni.Nem végzel házimunkát,egyebeket?Hogy hogy majd meghalsz az unalomtól,hogy nem találsz otthon semmi tennivalót?

2011. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De o nem szeretne ,hogy dolgozzak. En nem azt mondtam , hogy este amikor haza jon szorakoztatson ,vannak ojan napok amikor nem dolgozik.de szerintem mar nem is szeret ,mert olyan durva velem
2011. júl. 29. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Atyaúristen,unalmadban tanulhatnál is,mert katasztrófa vagy!
2011. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na most fog felsorolódni még nagyon sok dolog, ami alapján a párod sz@r alak.
2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De vegzek hazimunkat es nagyon szeretek meg rajzolni ,irni,olvasni stb . Es szoktam is .de nagyon szeretnek a ferjemmel kozos programokat .mar meguntam nap mint nap ezeket a dolgokat .megertem en szegeny ferjemet de megis olyan mintha ferjnel se lennek csak valaki folyton penzt hozna haza :(
2011. júl. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!