Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen butaságot követtetek...

Milyen butaságot követtetek el szerelmesen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Szomorú, hogy ennyi ember írja, szerelembe esni butaság.

Részemről... butaság volt hinni abban, hogy lehetséges gyökeresen megváltozni. A skorpió mindig skorpió marad.

2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21:15-ös vagyok: vége lett. Ő maradt a rossz házasságban, amit ciklikusan, évente kétszer próbálnak helyrehozni (nyaralás, karácsony), én pedig léptem. Pár hete még együtt töltöttünk egy estét, de beszélgetni már nem tudtunk miről... Aztán a nagy hallgatásban eldöntöttem, hogy ennek nincs értelme. Persze, hónapok óta érett a dolog. Remélem, egyszer, pár év múlva mosolyogva tudok majd ránézni, és csak a jóra emlékezni. (A hülyeségem még mindig benne van: tavaly megmondtam, hogy bármikor meggondolja magát, én itt leszek, megtalál. És tudom, hogy ha most felhívna, hogy találkozzunk, most értem jön, mert beszélnie kell valakivel, akkor azt mondanám neki, hogy várlak, gyere.)
2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annyira szerelmes voltam egy tanáromba, aki nappalin, és estin is tanított a sulinkban, hogy a nappali mellett párhuzamosan beiratkoztam estire is, hogy többet lássam, így két évet végeztem el egyszerre, és korábban érettségizhettem. Ennyi haszna volt, mert persze több nem lett belőle! :) Nem tudom butaság volt-e, végül is károm nem származott belőle. :)
2011. júl. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!