Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogalmaznál meg egy...

Hogy fogalmaznál meg egy bocsánatkérő levelet?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, aki elmondása szerint már szerelmes is volt belém. Az elején viszonoztam az érzelmeit, de ezzel egyidőben megismertem egy másik fiút, akivel sokkal nagyobb volt az összhang. Ugyan nem történt semmi köztünk, csak ismerkedtünk, megmondtam a másik srácnak (akivel randiztam) hogy valószínűleg csak barátok lehetünk. Nem kért belőle, megharagudott rám, végülis jogosan hiszen akkor még én is úgy éreztem megtudnám szeretni. Megszakított velem minden kapcsolatot, én próbáltam keresni, de hallani sem akart felőlem. Ezzel az új fiúval, akivel olyan hatalmas volt az összhang, nos ebből se lett semmi, mert idővel hanyatlott felém az érdeklődése és láttam rajta hogy még mindig a volt barátnőjét szereti. A poén, hogy én tanácsoltam próbálják meg újra, igaz eléggé fájt de így kellett tennem. Most újra felbukkant a srác akinek fájdalmat okoztam. Szeretnék vele ismét jóba lenni, de nem akarok rátelepedni. Nem tudom mit kellene tennem, hogy megbocsájtson nekem, de hiányzik a társasága. Azt se tudom vajon jelentene-e a számára valamit, ha elmondanám, hogy mégse lett semmi a másik sráccal, de szeretném ha tudná, hogy nem azért keresem a társaságát, hogy pótlék legyen. 20/L és 23/F
2011. júl. 28. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a fiú helyében egy idióta szédelgő nőt látnék beléd, akivel nem érdemes kezdeni, mert úgyis jönne majd a viszketés nálad. Ezen felül a: ha nincs ló, jó a szamár is helyzetből aki tud az menekül és vissza se néz.


Ha szegény szamárral összejönnél, akkor már nem is lenne valami jó fogás ezek után...

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

szerintem olyan levelet, vagy inkább e-mailt kellene írnod, ami nem túl hosszú, de mégis benne van minden, amit szeretnél elmondani neki:)

pl. így:

Szia ( a fiú neve)!

Először is ne haragudj azért, ha zavarlak levelemmel, de kérlek olvasd el, nem veszíthetsz vele semmit!

Sokszor gondolok Rád, amióta nem beszélünk. Még mindig bánt az, hogy tudom, megbántottalak, és haragszol rám. Talán nem is hiszed ezt el, megértem. Nem akartalak megbántani azzal, hogy csupán barátként szerettelek volna, és nem páromként, de akkor így éreztem. Veled minden találkozásunkkor jól éreztem magam, és egy nagyon különleges, jó embert ismertem meg benned, ezért is fáj olyannyira, hogy megbántottalak.

Nem akartalak tényleg zavarni, de ezt le kellett írnom Neked, többet nem tudok tenni, csak ennyit, hogy kérlek: ne haragudj!:)

Reménykedve várom a válaszodat:)

puszi



háááááát kb. sztem ilyesmi...bár ez lehet, túl érzelmes...de biztos megtudsz írni pár sort, mert sztem több nem is kell egyenlőre, mert nem tudni elolvassa-e és persze ha már nagyon sokszor írtál esetleg neki, nehogy zaklatásnak vegye:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Szerintem ne spilázd túl, nem kell magyarázkodni. Légy rövid, lényegretörő. Valahogy így: Még mindig sokat gondolok rád, sajnálom, hogy megbántottalak, hibáztam. Ha van kedved, találkozhatnánk / beszélgethetnénk.

Vagy reagál, vagy nem. De ne ess túlzásokba, ne köríts feleslegesen. Sok sikert ! 24N

2011. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Biztosan megpróbálom, nem akarok 2 év múlva majd azon agyalni, hogy mi lett volna ha....

Köszönöm a tanácsokat, igyekszem jól megfogalmazni, röviden és tömören.

2011. júl. 28. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!