Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogalmaznál meg egy...

Hogy fogalmaznál meg egy bocsánatkérő levelet?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, aki elmondása szerint már szerelmes is volt belém. Az elején viszonoztam az érzelmeit, de ezzel egyidőben megismertem egy másik fiút, akivel sokkal nagyobb volt az összhang. Ugyan nem történt semmi köztünk, csak ismerkedtünk, megmondtam a másik srácnak (akivel randiztam) hogy valószínűleg csak barátok lehetünk. Nem kért belőle, megharagudott rám, végülis jogosan hiszen akkor még én is úgy éreztem megtudnám szeretni. Megszakított velem minden kapcsolatot, én próbáltam keresni, de hallani sem akart felőlem. Ezzel az új fiúval, akivel olyan hatalmas volt az összhang, nos ebből se lett semmi, mert idővel hanyatlott felém az érdeklődése és láttam rajta hogy még mindig a volt barátnőjét szereti. A poén, hogy én tanácsoltam próbálják meg újra, igaz eléggé fájt de így kellett tennem. Most újra felbukkant a srác akinek fájdalmat okoztam. Szeretnék vele ismét jóba lenni, de nem akarok rátelepedni. Nem tudom mit kellene tennem, hogy megbocsájtson nekem, de hiányzik a társasága. Azt se tudom vajon jelentene-e a számára valamit, ha elmondanám, hogy mégse lett semmi a másik sráccal, de szeretném ha tudná, hogy nem azért keresem a társaságát, hogy pótlék legyen. 20/L és 23/F
2011. júl. 28. 19:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%
sry
2011. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindegy mit fogalmazol meg úgy lesz vele, hogy na persze, ha ló nincs szamár is jó. És annak ellenére, hogy a végére írtad, hogy nem is is, én is így gondolom.
2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez nekem teljesen úgy jön le,hogy ha nincs ló jó a szamár is!

Te voltál a hülye,két szék közül a pad alá estél!

Most,hogy a másik elmennt nem volt összhang most kellene a másik,akit elhajtottál!Már bocs,de ez az Én véleményem!

Akkor Ő azért nem kellett ,mert jött egy másik nem?

Hát nem tudom!

Talán beszéld meg vele a dolgokat igy első körben,utána pedig meglátjátok!

2011. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogyan hozod is fel a múltat, annak az lesz a vége, hogy akarsz tőle valamit, mert már vele is beérnéd.. Kezdd tiszta lappal. Beszélgess vele, keresd a társaságát, ki fog derülni, mennyire van ellenére a dolog. Szóba fog kerülni, hogy mi van az akkori pasiddal, akkor majd kifejtheted, mennyire pórul jártál akkor.
2011. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja még annyi,hogy ezek után talán lenne annyi bőr a pofámon,hogy nem levelet írnék,hanem odaállnék elé,és személyesen kérnék bocsánatot!

Ez lenne a minimum,még akkor is ha most Ö hajt el téged!

2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szerencsétlen szamarat, ha már egyszer elküldted a bús francba, te meg élvezd a 2 szék közül a földre-esetét.
2011. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én rontottam el, ezzel teljesen tisztába vagyok. Nem is várom el tőle, hogy a nyakamba ugorjon. Viszont ha nem próbálom meg attól sem lesz jobb. Szerelmes nem vagyok, egyszerűen csak hiányzik a társasága.
2011. júl. 28. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem mint fiú ez a két momentum fogott meg:


"...hiányzik a társasága.... szeretném ha tudná, hogy nem azért keresem a társaságát, hogy pótlék legyen...."


Ezt mindenképp írd bele.

Tényleg jogosan sértődött meg, de talán helyre hozható és igen is számít egy ilyen szándék.

2011. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elé állnék én személyesen is, de azt meglepetésszerűen nem tudnám kivitelezni, csak ha megbeszélünk egy időpontot és egy helyet. Szerintetek ez jobb lenne? Én biztos elutasítanám. Egyébként igazatok van mindenben, higyjétek el, hogyha lenne rá lehetőségem most máshogy csinálnám.
2011. júl. 28. 20:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a levélre szavazok.

Összeszedettebben tudsz kommunikálni ebben a bonyolult helyzetbe, max térj ki arra is, hogy miért nem szóban teszed.


+1 Ne legyen túl hosszú a levél, de mondd el a lényeget.

2011. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!