Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak bocsánatkérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak bocsánatkérő levelet a fiúnak?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a neten ő rögtön belém szeretett én nem csak jól éreztem magam vele. Csak játszottam vele (pedig nem akartam) és erre így utólag jöttem rá.. annyit sírok, hogy milyen hülye voltam akkor.. sztem ő mostanra már el is felejtett, de én meg most jöttem rá, hogy sok mindenben hasonlítunk...annyira utálom magam amiért úgy viselkedtem, legszívesebben visszafordítanám az időt..de legalább tanultam ebből és remélem nem fogom még egyszer elkövetni, barátom még nem volt...szóval azon gondolkozok, h írok neki levelet, nem tudom lenne-e értelme...:/

16/L


2010. dec. 1. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

igen... nyugodtan... velem is volt ilyen.. és megbocsájtottam... a lánynak és együtt vagyunk :)(távkapcsolat)

17/f

2010. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy próbát megér. =)
2010. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
írok neki, legalább jobb lesz a lelkivilágomnak ha elmondom h mi bánt, meg gondolom neki is jól fog esni..
2010. dec. 1. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Abba ne legyél biztos, hogy neki is jól fog esni, főleg, hogy emlékezteted a régi csalódására.Te sem azért írsz évek után, mert idáig lelki furdalásod volt, hanem hogy most összejöjj vele.

Ha még mindig szeret ( amit kétlek), akkor persze örülni fog neki.

2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem? Talalkoztatok valaha? Ha igen akkor beszlgess el vele neten, normalisan es hivd ki. Es majd kint ha felhozza a temat akkor kerj bocsanatot. Ha soha nem talkoztatok mert tul messze vagytok egymastol akkor irj ra. De ne egybol a bocsnat keressel kezd, csak ha o felhozza. Vannak olyan fiuk akik hamar tulteszik magukat az ilyensmin es kovetkezo alkalommal mar ugy beszelnek mint ha meg se bantottak volna es tenyleg nem is akarnak arra gondolni. Ha nem voltatok olyan kozeli viszonyban akkor szerintem nem kene olyan komolyan vegye a sertes, igaz nem tudom miket mondtal neki.
2010. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp írj neki, énnekem az sokkal jobban esne


15/F

2010. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hehe, én most 25F vagyok, egy hasonló korú lány csinálta ezt velem, és csesztettek, hogy fél éve nem válaszol, akkor mit akarok, de úgylátszik 2 év sem elég :P


nézd, próbáld meg mindenképp, a labda nálad van. Ez ne tántoritson el, de ha nekem lenne már másik párom, és akkor irna a régi, akkor még eg kisebb leba.szarintást is kapna tőlem. De ez ne tántoritson el, irj neki

2010. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki. Amúgy amióta ismeresem azóta nem volt bnője..
2010. dec. 2. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!