Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesitőek?

Miért ilyen idegesitőek?

Figyelt kérdés

Szóval tesómhoz hozzá vagyok szokva vele mindig is öltük egymást. /mert hogy ő kicsit ellett kényesztetve hogy ő a jo szép okos stb /nővérem am//

Anya olyan hogy minden nap 8x bejön hozzám hogy csináljam meg ezt azt amazt. Ház körül mindent elintézek /kutyát etetem sz*rát szedem kukát kiviszem hetetne 1x fözök + reggeli vacsit magamnak elintézem/. És akkor még nyavajog hogy milyen lusta vagyok meg hogy nem csinálok semmit. Volt régebben egy olyan megállapodásunk hogy mindenki a saját szobáját takaritja ezzel amugy egyet is értek. 2hetente takaritok az bőven elég. Most bejött pl. az előbb is hogy selejtezzem már le a ruháim amit használok és amit nem. Én ezt régebben akartam de akkor azt mondta felesleges és ennek hangot adtam. Ezt így apa is hallota és akkor elkezdett orditani velem hogy hogy képzelem én ezt meg minden és hogy mindjárt elver meg minden.

A cuccokba aszobámba meg az a poén hogy akárhánbyszor anya mos mindig mindenki ruháját az én szobámba hozza. És olyankor mindig átviszem őket annak a szobájába akié és ha benne marad a cuccaim között olyan ami mondjuk az övé egyből elkezd nyavajogni hogy nem találja meg minden tesóm dettó. Próbáltam már beszélni is velük de semmi. Párnapig addig jo de uténa megint nem


2011. júl. 28. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerüen csak köcsögök :/
2011. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajna, úgy fest, hogy a drágalátos családodban neked van leosztva a bűnbak szerepe. Ha élni akarsz még harmincévesen is, akkor sipirc azonnal egy pszichiáterhez! Ha elmúltál 18, akkor anyuka és apuka sem szükséges hozzá, nem is kell tudnia róla, és minél előbb költözz el otthonról! TB-támogatott a Gyermek- és Ifjúsági Gondozó, ahova csak beutaló kell a háziorvostól. Oda pedig bármiféle ürüggyel elmehetsz.


Arra gyúrj, hogy minél előbb diploma vagy szakirányú végzettség, nyelvek és usgyi! Amerre a szemed lát. Ők pedig azt csinálnak utána édeshármasban, amit csak akarnak. Nem kell neked mások lábtörlőjének, kapcarongyának, Hamupipőkéjének lenni, ha nem akarsz. Csak rajtad múlik!


nővéredet már nem is minősítem.


Ha legközelebb apád azzal fenyegetőzik, hogy ha ezt meg azt nem teszed, ellenállsz a családi agressziónak, kiállsz magadért, és meg mered magad védeni, AKKOR így meg így megver, akkor azt kell neki válaszolni, hogy sebaj, verjen csak szépen meg, utána azonnal mégy látletet veteni és feljetened őket bántalmazásért. Ha még nem vagy 18, és többször bántalmaznak, akkor nagyon megüthetik a bokájukat.


Kérj szaksegítséget! Minél előbb!

2011. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!