Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fékezzem magam? Mindjárt...

Hogy fékezzem magam? Mindjárt felrobbanok.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bocsi, de tényleg nem tudom máshová írni, feleségem meg elég ideges így is, neki nem akarok morogni.

A helyzet az, hogy nemrég lettünk szülők, a szüleim odavannak az unokáért, már az első hónapokban úgy kellett őket leállítani (első unoka), vásároltak volna mindent. Kórházban ott voltak első nap, azóta is mindig érdeklődnek, a feleségem nagyon kimerült a szülés után, anyám főzött nekünk pár hétig, segített mindenben a háttérben, és hagyta, hogy családdá váljunk. Feleségem részéről már csak anyósom él, ő egy fura fintorral fogadta az unoka-hírt, a feleségem már akkor sírt ez miatt hetekig, mert azelőtt sem volt jó kapcsolatuk (sérelmezte, hogy én lettem a férj), a terhessége alatt végig morgott vele, hogy biztos elmegy majd a baba, nem tudja majd ellátni, nem lesz teje, ilyesmi... Sokszor már én akartam odaszólni, de a drágám mindig figyelmeztetett, hogy hagyjam. Mikor megszületett a baba, hívtuk, nem vette fel, írtunk, nem válaszolt, látogatni nem jött, ekkor már olyan szinten felment bennem az ideg, hogy megmondtuk neki, ha ilyen lesz, akkor nem vesszük nagyi-számba. Azóta lassan egy év telt el, nem is keresett minket, mi sem őt, és nyugalom volt.

Minap összefutottam anyósom barátnőjével(még régről ismer engem), és gratulált a gyönyörűséghez, mondta, hogy látta képen, és anyósom hogy áradozott róla. Hát azt hittem, ott ájulok el. Mindennek a tetejébe teljesen más nevet mondott a barátnőjének, mint ami a kicsi neve, és gyanakszom, hogy a kép sem a mi gyerekünkről készült. Feleségemnek testvére nincs, szóval testvér-gyerek nem lehet, az időpont egyezett, csak a név nem. Rögtön megbeszéltem ezt a nővel, hogy anyósommal hogy vagyunk, ilyenek, de azóta sem tudom hová tenni, főleg, hogy bogarat ültettek a fülembe, és végighívtuk azon rokonokat, akikkel inkább nem beszéltük meg az anyós-ügyet, (távoli rokonok), és kiderült, anyósom több helyre hívott dicsekedni a babánkkal, más nevet mondva.

Erre most mi a fenét lépjek? Feleségem is teljesen ki van készülve. Ti mit tennétek?

-Kösz, aki végigolvasta a dühöngésem-


2011. júl. 27. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
régen azt hittem, hogy anyósékkal mindig érdemes jóban lenni, mert hát mégis rokon.. aztán megláttam egyik barátomék apósát/anyósát, és a viszonyukat velük.. rájöttem, hogy a legjobb ilyenkor (bocsánat a vulgaritásért) beleszarni az egészbe. de nem csak úgy burkoltan, hanem nyíltan.
2011. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!