Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTENÉL az alábbiakban?...

SEGÍTENÉL az alábbiakban? Mennyi idősen voltak életed nagy dolgai, fordulópontjai, eseményei, rosszakat és jókat is figyelembevéve? Felméréshez kellenének a válaszaid:-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idősen voltak az életedben a fontos dolgok, pl. hány évesen találtad meg az igazit, hány évesen volt az esküvőd, hány évesen történt esetleg vmi rossz veled...korokhoz kötve leírnátok ezeket?

pl. így:

17 évesen: elkezdődött a modellkarrierem.

minden, ami fontos volt neked leírnád?

köszönöm szépen:)


2011. júl. 26. 22:57
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Hát nekem óriási fordulópont volt a 2007-es év. :) Év elején elpusztult a kutyusom. Márciusban elköltöztem a volt férjemtől (már régóta érett, csak több dolog miatt maradtam még, pl. kutyám betegsége), áprilisban megismerkedtem a mostani férjemmel, szeptemberben terhes lettem, októberben új állásom lett (amikor még nem tudtam a terhességemről), decemberben kimondták a válásom. Aztán a következő évbe is átgyűrűztek ezen események, áprilisban feleségül mentem a gyermekem apjához, májusban megszületett a kislányunk. Sok év alatt nem történt velem ennyi minden ilyen rövid idő alatt. :)
2011. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok új választ, és hogy az egyik válaszoló is jónak találja a kérdést:)

köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok:)

2011. júl. 27. 10:16
 43/47 anonim ***** válasza:

Most 23 vagyok, lány.


4 évesen elváltak a szüleim.

15 évesen voltam először szerelmes.

20 évesen kaptam meg az első munkámat, azóta is itt dolgozom.

21 évesen összeköltöztem az akkori párommal.

22 évesen szétköltöztünk :D

3 hete összeköltöztem a barátnőimmel.

2011. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

én leírom:)

8 évesen váltak el a szüleim

18 évesen érettségiztem

20 évesen találtam meg az igazit, mármint előbb, de ekkor jöttünk össze :D és ekkor vesztettem el a legnagyobb értékemet is:)

22 évesen halt meg a nagymamám

24 évesen eljegyzett az imént említett igazi:)

25 évesen lesz az esküvőm:)


egyelőre ennyi ugrott be, de ha lesz, még írok:)

2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

12:36-os vagyok


elfelejtettem :P ciki nem?

tehát 20 évesen az igazi mellett össze is költöztem vele, és megkaptam a kutyusumat:)

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
érdekes, csak csajok írnak ide :P
2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, kedves tőletek, hogy így leírjátok:) remélem amúgy nem "téptem fel" a régi sebeket ezzel, hogy így visszagondoltatok...mert most így belegondolva, lehet nem volt jó ötlet a kérdésem:$ de tényleg köszönöm ezt a sok választ:)

szerintem azért írnak jobban lányok, mert a fiúk nem szeretnek sokat írni:)

2011. júl. 28. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!