Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTENÉL az alábbiakban?...

SEGÍTENÉL az alábbiakban? Mennyi idősen voltak életed nagy dolgai, fordulópontjai, eseményei, rosszakat és jókat is figyelembevéve? Felméréshez kellenének a válaszaid:-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idősen voltak az életedben a fontos dolgok, pl. hány évesen találtad meg az igazit, hány évesen volt az esküvőd, hány évesen történt esetleg vmi rossz veled...korokhoz kötve leírnátok ezeket?

pl. így:

17 évesen: elkezdődött a modellkarrierem.

minden, ami fontos volt neked leírnád?

köszönöm szépen:)


2011. júl. 26. 22:57
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

érdekes a 13-as életkor elég sokatoknál olvasom...:)

2011. júl. 26. 23:51
 32/47 A kérdező kommentje:
*és a 15 is
2011. júl. 26. 23:52
 33/47 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ennyi szerintem már elég lesz számomra, de ha vki még nagyon szeretné, leírhatja a válaszát, elolvasom:)

sokat segítettetek:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. júl. 27. 00:03
 34/47 anonim ***** válasza:

0 év: megszülettem :D

7 év: suli

10 év: megkaptam a kutyámat

12 év: új osztály, elöször tetszett igazán egy fiú (nem lett belöle kapcsolat)

13 év: elsö menstruáció, legjobb barátnöm megismerése

14 év: felvételi, meghal az egyik macskám, akit a legjobban szerettem :'(

15 év: ballagás, gimibe megyek


idáig ennyi történt életem során. szerintem jó ez a kérdés, engem elgondolkoztatott. 15/L

2011. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:

3 évesen: megszületett a húgom

14 évesen: felvettek gimibe, első helyre

17 évesen: első csók(nem a megfelelő emberrel:() az igazi megtalálása(még mindig tart), szülök szétköltözése, sokáig rossz viszony, ami mostanra normalizálódott emelt német érettségi és közép földrajz érettségi előrehozottan

18 évesen: nehéz döntés a továbbtanulást illetően, kitűnő érettségi, buta emberek általi etnikai szidalmazás, egyetemi felvételi, legjobbnak hitt barátnők elvesztése 2éve ősszel és tavaly nyáron

19 évesen túl vagyok az első egyetemi éven, nem csúsztam egy tárggyal sem, szereztem új barátokat, akik magamért szeretnek

Most itt tartok, rosszabbak már nem nagyon jöhetnek, ami rossz lehetett már megtörtént. Később összeköltözés, eljegyzés házasság betervezve, de minden az anyagiaktól függ. :)

2011. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

4 éves voltam mikor megszületett a húgom

12 mikor a szüleim elváltak, és ekkor szerettem bele az egyik barátomba (plátói, csak barátok maradtunk)

14 évesen nyáron kezdtem el nőiesedni, kezdtem magam nem kislánynak érezni, első menstruáció

15 évesen első csók egy számomra teljesen érdektelen emberrel, aki iránt semmit nem érzek csak vonzódom hozzá

16 évesen megismerem a jelenlegi barátomat, neki adom a szüzességem, nemsokára 1 éve, hogy együtt vagyunk

most itt tartok, jelenleg minden oké az életemben egyedül a válás az amitől még mindig szenvedek.

2011. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

7 évesen: elköltöztünk

13 évesen: a barátaim kiközösítettek (azóta sem értem, miért)

14 évesen: felvettek a gimibe 1. helyen

15 évesen: borzasztó "párkapcsolat" (azért "" jel, mert nem nevezhető annak, csúnyán kihasznált a srác) osztályt kellett váltanom, sportsérülés, műtét, 3 hónap otthonfekvés...

18 évesen: 1. helyre felvettek egyetemre

19 évesen: szereztem egy nagyon jó barátot és megtaláltam az 1. nagy szerelmet

21 évesen: várom a folytatást :D

2011. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

23:28

"Az a baj, hogy a mai világban már (legalább) minden 13-14 éves lány gyereket akar."


TE HÜLYE VAGY?

2011. júl. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
53%
7 évesen ettem egy kakaós csigát és belém csapott a felismerés, hogy ennél jobb dolog nincs.
2011. júl. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

15 évesen halt meg anyum.

15,5 lehettem, mikor kijött a betegségem (pikkelsömör, azóta ezzel szenvedek)

16 voltam, mikor megtaláltam az "igazit" :) (azóta nyüstöljük egymást)

Azóta csak élek, de jó lenne valami komolyabbat tennem az életemmel.

21/L

2011. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!