Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTENÉL az alábbiakban?...

SEGÍTENÉL az alábbiakban? Mennyi idősen voltak életed nagy dolgai, fordulópontjai, eseményei, rosszakat és jókat is figyelembevéve? Felméréshez kellenének a válaszaid:-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idősen voltak az életedben a fontos dolgok, pl. hány évesen találtad meg az igazit, hány évesen volt az esküvőd, hány évesen történt esetleg vmi rossz veled...korokhoz kötve leírnátok ezeket?

pl. így:

17 évesen: elkezdődött a modellkarrierem.

minden, ami fontos volt neked leírnád?

köszönöm szépen:)


2011. júl. 26. 22:57
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat, de tényleg:)
2011. júl. 26. 23:34
 22/47 anonim ***** válasza:

13 évesen: költözés, új osztály, új barátok, első csók, gyerekszerelem

15 évesen: gimi, új barátok, első kapcsolat

18 év: szakítás, megkönnyebbülés, rengeteg buli, első igazán nagy szerelem, szakítás, csalódás

19 évesen: Új kapcsolat, egyetem, mégtöbb új barát

22 évesen: egyetem befejezve, kiskutya ballagásra

23 évesen : szakítás, munkahely, új kapcsolat, nagy szerelem, eljegyzés, elköltözés otthonról, vőlegénnyel összeköltözés, esküvő szervezése

És itt tartok most

24 évesen lesz a lagzink, gondolom az lesz a legnagyobb esemény abban az évben, hacsak be nem csúszik egy baba:))

2011. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
*15 évesen: gimi, új barátok, első kapcsolat, szüzesség elvesztése( ez kimaradt, pedig fontos)
2011. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

1: a szüleim elváltak ugyan erre nem emlékszem, de azért eléggé meghatározó :)

9:anyám elvált a második férjétől és újra férjhez ment

10: öcsém születése

11: elkezdtem íjászkodni

15: életem első szerelme, csókja, meghalt a kutyám

16: első szex

18: eddigi legnagyobb szerelem, még tart, érettségi felköltöztem Pestre, elkezdtem a főiskolát

21: összeköltözés, életem első macskája, nyelvvizsga

22:életem második macskája- itt tartok most :)

2011. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj, hogy a mai világban már (legalább) minden 13-14 éves lány gyereket akar. Akit ugye még fel is kellene nevelni. Vagy már 13 évesen nem szüzek. Mert ez ma a menő.


Olyan is van, aki házasság után, kb.: 24 éves korában veszti el a szüzeségét. Én ezt tartom helyesnek.


A mai fiatalsággal elszaladt a ló.

2011. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Hányat látok olyat, hogy még 20 éves sincs, és már gyereke van+házas. Mire a gyerek nagyobb lesz, összetévesztik a gyereket az apjával.
2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

14evesen rossz baratikor es drogozas majd pszichiater es tiszta elet

15,5evesen eletem elso es nagy szerelme

18evesen a szuleim elvaltak a baratom elhagyott a legjobb baratnomnek a sziven daganatot diagnosztizaltak.

19evesen erettsegi utan elso munkahely elso onallo alberlet elso auto

20evesen uj szerelem osszekoltozes masik munkahely sok stressz ujra serkento szerek.


na az en sztorim nem volt tul vidam de legalabb kaptal negativ elmenyeket is :-) remelem tudtam segiteni


20L

2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
köszönöm az újabb válaszokat is, köszönöm, hogy ennyire segítőkészek vagytok:)
2011. júl. 26. 23:41
 29/47 anonim ***** válasza:

15évesen első igazi szerelem

17évesen szembesítenek Édesanyám betegségével, és az egyre súlyosbodó anyagi gondjainkkal

18évesen érettségi után hatalmas csalódás barátnőben, nagy szerelem megszakítása, egészségügyi gondok..

20évesen első igazi munkahely

23évesen munkahelyváltás egy teljesen ellentétes munkatípusba

25évesen Édesanyám elveszítése

27évesen az Igazi Férfi belép az életembe

(..és boldogan éltek, amíg meg nem haltak, jelenleg még nincs tovább.. :)

2011. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

13 évesen: nagyot változtam kinézetre, személyiségre, sok új barátra tettem szert

14 évesen: összejöttem a barátommal, akivel most leszünk egy évesek

15 évesen: elvesztettem a legjobb barátnőmet, akivel kb. 5 évig elválaszthatatlanok voltunk

Nekem nem történtek nagy dolgok eddig az életemben, de ezek amik a legfontosabbak nekem :)

15/L

2011. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!