Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akinek ideje és kedve is...

Csak akinek ideje és kedve is van tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem beszélünk már az egyik barátommal,mert volt egy nézeteltérésünk(mikor is azt mondtam,hogy én úgyse leszek szerelmes,etc,etc),és mindketten túl önfejűek vagyunk ahhoz,hogy beismerjük:nincs igazunk.

Tegnap aztán facebookon(hol máshol?ez a közösségi élet alapja,lassacskán) like-olta az állapotomat(kapcsolatban).Általában nem like-ol semmit,ezért azon gondolkozom,hogy lehet,hogy írnom kellene neki.Ő úgyse fog,túl makacs ahhoz,de lehet,hogy ez a megmozdulás egy jel volt.


2011. júl. 26. 20:10
 1/2 anonim válasza:
ismered azt a közmondást, hogy: Okos enged, szamár szenved? :)
2011. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem kérdezd meg mi újság vele, és mondd meg Neki, hogy hiányzik Neked. Ennyi. Ha Ő is annyira a barátod, mint te neki, akkor ezzen a durcis időszakon jót nevettek majd.

2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!