Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár nagyon elegem van,...

Mostmár nagyon elegem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én egy 11 éves lány vagyok, van egy nővérem aki novemberben lesz 15, rajta kívül még anyukámmal, és nagymamámmal élek együtt, Apámról elég annyitt tudni, hogy lehettem vagy 2 éves mikor megcsalta anyámat.

A nővéremmmel kifejezetten gyűlöljük egymást, ő azért gyülöl engem, mert én vagyok a kisebb ezért régen több figyelmet is kaptam... de nem ez a lényeg, a főbroblémám ez:


Minden azzal kezdődött, hogy a nővérem belépett a serdülőkorba, és elviselhetetlenül bunkó lett, anyum először próbálta kezelni, de mivel nem ment a rászolással sokra inkább ráhagyta, mostanra már odáig fajult a dolog, hogy ha egy rossz szót is szólók, a nővérem hasbarug, felpofoz, megever stb... Elöször még nem volt ilyen vészes bennem volt még hogy ő mégis csak a testvérem, hát szertnem is kell, panaszkodi nem panaszkodhattam mert azzal jöttek az ősök: Jajj, csak kamasz, muszály szeretni mert tudod milyen (Nagyothalló, papira és hallokészüléke van) bla bla bla, elöször próbáltam győzködni anyukám aki hirtelenharagú, magába folytja az érzelmeit, és ahelyett, hogy szólna inkább megver, a mamám, bunkó, telhetetlen és idegesitő, még anyum is utálja.... A nővéremről már meséltem, még annyi fogy 14 éves létére, egy 5 éves agy szintjén áll (úgy veszekszik meg ilyenek), én 11 éves létemre 14-nek is elmegyek a beszéddemmel, lány létemre, rettentő lusta, és kupis vagyok, azt ne is mondjam h félős mert a nővérem halálra ijezdgetett.....Na most ez a családunk, kb én vok a legnormálisabb... anyum egy szihopata, mindig mindenért én vagyok a hibás, ha a nővérem rámver beszól stb, én meg visszaadom egyből engem basz le, annyira elegem van hogy visszabeszélek, közlöm vele a szitut, ezzel csak tovább romlik a helyzet, a mamám folyton mindenért beszól, és minket csicskáztat stb, nővérem bunkó, eggyiknek se lehet megmondani az igazságot saját magáról, mert akkor megsértődik... Ebben a környezetben nőttem fel, de mostmár betelt a pohár, a mamám és anyám legszivesebben megverném, a nővérem hátába meg kést állítanék, ráadásul a legtöbb osztájtársam beképzelt, és bunkó... legszivesebben világgá mennék, elegem van ebből az elbaszott életből, simán kiugranék egy autó elé mérgemben, ha ez így megy tovább én begolyózok, szeretnék pszihologushoz menni, de mint mondtam 11 vagyok, várom a tanácsokat, előre is köszönöm...


(Remélem úgy naggyából értitek a problémám.. Helyesírási hibákat lépjétek át, nem szeretek helyesen írni, bocsi ha vkit untattam, de nem zudok kihez fordulni)


2011. júl. 25. 21:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok az a 14 éves lány. Olvasni nem bírom. Írj privátba üzenetet ott majd beszélhetünk!
2011. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Édes Kislányom!


Ne haragudj, hogy így szólítalak, de böven mamád lehetnék, nagyon megértelek és nagyon szertnék Neked segíteni!

Szerencsére lehet(ne) is, ha hallgatsz rám:


Van mind a hármótok részére egy nagyon jó és garantáltan hatásos, gyors változást ígérö lehetöség: a homöopátia.


Anyukádnak:

kérlek vedd meg a "Nux vomica C 6" nevü orvosságot a gyógyszertárban. (Én külföldön élek, de úgy tudom, otthon is lehet már homomöopátikus orvosságokat patikában kapni. Budapesten hallottam, h. van akár egy erre specializál gyógyszertár.)

Ez egy 10 gramm-os üvegecske, kb. 6-10 EURO-ba kerül itt, de úgy tudom, otthon talán még olcsóbb, kb. 2-3 hónapig elég).

Ez egy homöopátikus szer, ami pont ilyen esetekben nagyon hatásosan és gyorsan segít. Anyukád hamarosan nyugodtabb, jobbkedvübb, optimistább lesz és föleg nem fog többé kikelni magából és verekedni...

Azonkívül minél tovább szedi, annál egészségesebb, söt fiatalabb is lesz, mert ez a szer még fiatalító hatású is! (Erösen tisztítja az egész szervezetet, ezért.)

Ezek apró (gombostüfejnyi) golyócskák, naponta vegyen be belöle anyukád 1 x 5 golyót. (Tehát egyszerre 5-öt, egyszerüen elszopogatni, kicsit cukros íze van, különben semmi mellékhatása nincs.)

De mostantól nem szabad babkávét innia (cikóriát, pótkávét, teákat lehet), mert a babkávé megszünteti a hatást!

Ezt az orvosságot olyan hosszú ideig szedje, amíg kedve van, amíg úgy érzi, hogy jót tesz neki és "szükséges", tehát amíg teljesen stabilizálódik a megjavult viselkedése, akár 1-2 évekig, vagy tovább is. (Minél tovább szedi, annál jobban fog neki menni minden téren, majd meglátod!)


Növérednek:

A nagyothallást fel lehetne javítani (vagy akár ki is gyógyítani)a következö homöopátikus szerrel:

"Silicea C 30". (Ez az adag évekig elég, hatása nem jár le, bár jogi dolgok miatt 5 év szavatosság áll az üvegen.)

Ebböl kéne bevennie havonta (!) 1 x 3 golyócskát. (Nem többet és nem gyakrabban!) Babákávét szintén ne igyon!


Számodra:

a "Staphisagria C 6" nevü szert ajánlanám, naponta 2 golyót. (Késöbb esetleg 3-at).

Ez a szer megszünteti a dühödet, jókedvü, kiegyensúlyozott leszel és kikerülsz ebböl az áldozat- szerepkörböl is, amiben mindenki rajtad "törli le a cipöjét".


Majd meglátod, hogy minden szépen ki fog "simúlni", rendezödni és békesség tér be a családotokba.


A homöopátától függetlenül nagyon ajánlanám még, ha megengeded, hogy próbálj meg imádkozni, fordúlj Istenhez, Aki csak erre vár!!

Ö mindíg segít, ha kérjük, inkább az a baj, hogy nem nagyon kérjük...

Neki elmondhatsz mindent, naponta "megbeszélheted" Vele a problémáidat és kérheted mindenben a segítségét.

Ha így teszel, nagyon gyorsan észlelni fogod a hatást, a változást...


Fel a fejjel és örülnék, ha hallanék még Rólad, ha akarsz privát is írhatsz.


Minden jót!!!


PS:

Anyukád miért nem próbál meg ide Nyugatra kijönni dolgozni???

Itt ápolónökre mindenhol nagy szükség van, nagyon jól kereshetne! Ha a képesítése egy kórházra vagy öregotthonra nem lenne elég, akkor privát családokhoz...

2011. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Köszönök minden válasz!


Utolsó: Köszönöm, de maximum magamnak szerezhetném be a gyógyszert, mivel anyum és tesóm nem lenne hajlandó bevenni...

2011. aug. 7. 13:15
 34/36 anonim ***** válasza:

Ezek egészen apró, gombostüfejnyi golyók, hamar fel is olvadnak, könnyen bele lehet ételbe, italba keverni, íze, mellékhatása nincs. De persze jobb (becsületesebb) lenne meggyözni öket erröl...


De akkor legalább Te szedd, hogy ne menj tönkre. Biztosan segíteni fog.

2011. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
verj be egyet a nővérednek meg mond meg neki ha mostantól megüt akkor legközelebb nagyobbat kap nagyanyádnak mond meg, hogy inkább örüljön, hogy ott élhet lehet menni az utcára is mamika anyudnak meg mond meg, hogy minek szültél meg ha csak ütni bírsz és ja és hogy a nővéred üt rendszeresen meg hasba rug ezeket mondd el muternak ne hagy magad egyszer mond meg a szemükbe az őszintét és békénhagynak hidd el tapasztalatból mondom engem vert apám egyszer nem hagytam magam aztán már becsicskult.
2015. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj senkihez aztán békén hagynak.
2015. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!